--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Проведено перевірки про дотримання законодавства щодо захисту дітей

Проведено перевірки про дотримання законодавства щодо соціально-правового захисту дітей

04 листопада 2015 року службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним управлінням юстиції, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд в с. Червоні Хатки, с.Товща, с.Костянтинівка.

Спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з начальником районного управління юстиції Пасенко Жанною Іванівною здійснено перевірки Червонохатківської ЗОШ І-ІІІ ст., Товщанської ЗОШ І-ІІ ст., Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. щодо дотримання законодавства стосовно соціально-правового захисту дітей у загальноосвітніх навчальних закладах.

У ході перевірок встановлено, що в навчальних закладах наявна нормативно-правова база з питань охорони прав та соціального захисту дітей, оформлені куточки з правового виховання дітей, здійснюється контроль щодо відвідування дітьми навчального закладу, ведуться соціальні паспорти шкіл. В зв’язку з відсутністю фінансуваня, в жодній з вищезазначених шкіл гуртки не функціонують.

Разом з тим, слід відмітити, що велика увага приділяється патріотичному вихованню учнів у школах, а саме засвоєння національних цінностей української культури, мови, прищеплення шанобливого ставлення до історичної пам'яті українського народу.

В той же час, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Данилевич В.І., провела з старшокласниками, дітьми, які перебувають на внутрішньошкільному обліку в навчальних закладах бесіди, щодо профілактики вчинення ними злочинів та правопорушень, шкідливості вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, змістовного проведення дозвілля.

Після завершення проведення роботи у навчальних закладах, службою та центром соціальних служб здійснено обстеження сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, сімей, з новонародженими дітьми з метою перевірки цільового використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини.

Окрім того, відвідано сім’ю неповнолітнього, який вчинив злочин. З ним та його матір’ю проведено роботу щодо попередження вчинення повторних злочинів чи правопорушень.

                                                  

Данилевич В.І.,

начальник служби у справах дітей 

райдержадміністрації

НОВ�Н�