--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

До відома учасників АТО та членів їх сімей: санаторно-курортне лікування, реабілітація

Реабілітація учасників АТО в Житомирській області 

У Житомирській області учасники антитерористичної операції мають можливість безкоштовно пройти санаторно-курортне лікування та отримати психологічну реабілітацію.

Органи праці та соціального захисту населення області забезпечують учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції безоплатними санаторно-курортними путівками.

Для отримання путівки цього року необхідно подати до управління праці та соціального захисту населення наступні документи: 

1) заяву;

2) медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;

3) копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

4) документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах їх проведення.

  Звертатися потрібно до управління праці та соціального захисту населення районних райдержадміністрацій та виконавчих органів міської ради за місцем реєстрації або фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік (для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території).

Безкоштовними путівками на санаторно-курортне лікування забезпечуються:
-інваліди війни з числа учасників антитерористичної операції;
-учасники бойових дій, які безпосередньо брали участь під час проведення антитерористичної операції.

  Для забезпечення санаторно-курортного лікування учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників АТО в Житомирській області їм надаються путівки в різні санаторно-курортні заклади, зокрема:

«Карпатські зорі» (Львівська обл., Дрогобицький район, с. Модричі) по профілю захворювання органів травлення;

«Конча Заспа» (м. Київ, Столичне шоссе, 27 км) по кістково-м’язовому профілю захворювання;

- «Орізонт» (Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка) по різним профілям захворювання: травлення, кістково-м’язовий, кровообіг, урологія;

«Феофанія» (м. Київ, Голосіївський район, вул. Академіка Лебедєва, 27) по профілю захворювання органів травлення та кістково-м’язової системи.
«Лермонтовський» (м. Одеса, пров. Лермонтовський, 2) з різних профілів захворювання.

            Також учасники АТО мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України.

            Для отримання направлення на психологічну реабілітацію в реабілітаційній установі необхідно:

            І. Звернутися до управління праці та соціального захисту населення районних райдержадміністрацій та виконавчих органів міської ради за:

- зареєстрованим місцем проживання;

- фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік (для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території).

ІІ. Заповнити заяву встановленого зразку.

До заяви додається:

- копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

- копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення. (Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду).

ІІІ. Орган соціального захисту населення:

- реєструє зазначені вище документи; 

- видає учаснику АТО, за його бажанням, до однієї із чотирьох реабілітаційних установ, які здійснюють психологічну реабілітацію, направлення на реабілітацію.

Реабілітаційні установи, в яких учасники антитерористичної операції мають можливість отримати послуги з психологічної реабілітації:

ТОВ “Санаторій “Феофанія” - 03143, м. Київ, Голосіївський район, вул. Академіка Лебедєва, 27 тел. (044)469-56-71, 526-71-12.

Менський санаторій “Остреч” - 15600, Чернігівська обл., Менський район, м. Мена, урочище Остреч, буд.4, тел. (04644) 2-14-12, факс (04644) 2-14-00; веб-сайт санаторію: www.ostrech.org.

  ДП ”Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води” ЗАТ “Укрпрофздоровниця” - 62363, Харківська область, Дергачівський район, с. Березівське, тел. (057)700-33-16, факс (057)712-20-27, веб-сайт санаторію: www.berminvody.com.ua.

  ДП “Південь-Курорт-Сервіс” санаторій “Орізонт” - 67780, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1а, тел. (04849) 4-87-10, 4-88-41, факс (04849) 4-88-41.

            Додаткову інформацію можна отримати в департаменті праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації за телефоном:

(0412) 24-08-46.

НОВ�Н�