--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

До відома! "Теплі" кредити для учасників АТО у Житомирській області

«Теплі» кредити для учасників АТО у Житомирській області 

З метою посилення соціального захисту осіб, які брали участь в антитерористичній операції на сході України, та впровадження в області енергозберігаючих заходів, в області діє Програма стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки, затверджена рішенням обласної ради №1576 від 10.09.2015 року. На реалізацію Програми в 2015 році обласним бюджетом передбачено 700 тис. грн.

Відповідно до обласної Програми учасники АТО на Житомирщині мають змогу при оформленні кредиту на впровадження енергозберігаючих заходів отримати компенсацію частини тіла кредиту у розмірі 10 % з обласного бюджету.

Також учасники АТО мають можливість отримати відшкодування частини кредиту із державного бюджету по Державній цільовій економічній програмі енергоефективності. Тут держава компенсує 20% на придбання негазових котлів та 30 % на матеріали для утеплення житла.

Тобто учасники АТО загалом можуть отримати відшкодування частини кредиту у розмірі 30 % (20 %+10 %) на придбання котла або ж 40 % (30 %+10 %) на енергоефективне обладнання та матеріали.

Крім того, якщо особа отримує субсидію на житлово-комунальні послуги, відшкодування для неї складе 70 % з державного бюджету. Якщо учасник АТО є субсидіантом, то компенсація для нього складатиме 80 % (70 % з державного бюджету та 10 % з обласного).

За детальною інформацією звертайтесь до будь-яких відділень банків – учасників Програм (Ощадбанк, Укрексімбанк та Укргазбанк).

НОВ�Н�