--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулася нарада із головами рад Романівського району

03 листопада 2015 року Романівською районною державною адміністрацією ініційовано та проведено нараду за участю сільських і селищних голів, адже є ряд питань, які на даний час потребують негайного вирішення.

Капінус О.Г., голова райдержадміністрації, відкриваючи нараду, наголосив, що всі очільники громад – переобрані та новообрані є відповідальними за тих людей, які виявили їм довіру та уповноважили на діяльність в інтересах і вирішення проблем громад.

Серед питань, які розглянуто на нараді були:

- про стан проведення чергового призову на строкову військову службу восени 2015 року у Романівському районі,-  доповідав Томчевський А.Л., військовий комісар Романівського районного військового комісаріату;

- про організацію роботи по збору матеріалів до видання «Книга Пам’яті України. Чорнобильська трагедія. Житомирська область.»,- розповідала Панасюк С.В., спеціаліст пам’яткоохоронної справи КУ Романівської районної ради «Методичний центр закладів сфери культури»;

- про завдання щодо соціального супроводу демобілізованих учасників АТО, мобілізованих учасників АТО та членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, – повідомив Багінський В.А., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;

- про упорядкування закладів культури та дошкільних навчальних закладів згідно із вимогами Бюджетного Кодексу України, - ознайомила присутніх Горобець Н.А., начальник управління фінансів райдержадміністрації.  

У ході проведення наради також піднімалися питання про стан проходження декомунізації на території району, стан соціального захисту переселенців під час опалювального сезону.

Переважно нарада тривала у форматі питання-відповідь. Адже питання, запропоновані  до розгляду, актуальні, нагальні і не підлягають відкладенню.

Підвела підсумки наради Кучинська Т.В., заступник голови Романівської райдержадміністрації, яка сказала, що плідна співпраця усіх гілок влади допоможе у вирішенні будь-яких питань задля поліпшення життя  жителів району.

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�