--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Майже 5,5 тис. домогосподарств Романівського району отримують житлові субсидії

Майже п’ять з половиною тисяч домогосподарств Романівського району отримують житлові субсидії

Умови призначення житлових субсидій визначаються Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 р. №1050), зі змінами та доповненнями.

Станом на 03 листопада з початку 2015 року управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації призначено субсидії 5412  домогосподарствам Романівського району.

За призначенням субсидії за новим порядком звернулося 3691 домогосподарство.

Надано запити до ПФУ, ДФС та інших організацій по 5234 справах (нові звернення та ті, які діяли в опалювальний період 2014/2015 року).

Нагадаємо, що якщо громадянин звернувся за призначенням субсидії в неопалювальний сезон, коли розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами, не перевищує обсягу обов’язкового відсотка платежу, управління праці та соціального захисту населення розраховує розмір субсидії на початку опалювального сезону без додаткового звернення цього громадянина.

Тому, якщо раніше вам було відмовлено у призначенні субсидії, то з настанням опалювального сезону такі справи будуть знову переглядатися у зв’язку з підвищенням рахунків за житлово-комунальні послуги.

Звертаємо увагу! Оформлення житлових субсидій за спрощеним порядком продовжується.

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�