--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Романівці провели в останню путь Котвіцького Руслана Ростиславовича

              Романівці провели в останню путь

Котвіцького Руслана Ростиславовича

24 жовтня 2015 року у Романівський район прийшла сумна звістка. Ще один наш земляк не повернеться до своєї домівки. Солдат Котвіцький Руслан Ростиславович, призваний 11 березня 2015 року до участі в АТО, проходив свою службу у Донецькій області, військова частина польова пошта В-0927.

30 жовтня 2015 року у центрі с.Карвинівка, біля сільського клубу, відбувся траурний мітинг з поховання Котвіцького Руслана Ростиславовича. У Карвинівську сільську раду Романівського району така трагічна звістка прийшла вперше. 

На траурний мітинг зібралися рідні загиблого, односельці, керівники району, бойові побратими, жителі Романівського району, які з’їхалися провести Героя в останню путь.

Під час траурного мітингу Володимир Адольфович Радушинський, карвинівський сільський голова, висловив співчуття рідним і близьким, всім землякам за перерваним життям воїна, який захищав наше мирне життя. У його скорботних словах звучав гіркий біль за непоправну втрату, але й висловлювалася упевненість у силі народу, сини якого мужньо й самовіддано захищають мир і спокій рідних домівок у ході антитерористичної операції.

Слова підтримки рідним та близьким загиблого, свої співчуття висловив Сербин Василь Михайлович, учитель місцевої школи, який сказав, що Руслан був гідною людиною, справжнім товаришем, сином своєї Батьківщини.

Руслан Ростиславович Котвіцький назавжди залишиться у нашій пам’яті.

Герої не вмирають! Слава Героям України!

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�