28 жовтня відбувся мітинг з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

28 жовтня відбувся мітинг з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників

Меморіал Слави селища Романів. 28.10.2015 

Слава визволителям України!

28 жовтня 2015 року у Романівському районі відбулися заходи з нагоди 71-ї річниці визволення України від нацистських загарбників.

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки.

Ця перемога була зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя.

Будемо пам’ятати і не забувати!

У цей день, 28 жовтня, романівчани приєдналися до вшанування всіх, хто забезпечив визволення України. Біля Меморіалу Слави селища Романів зібралися керівництво району, представники підприємств, установ і організацій, засобів масової інформації, громадськість.

З вітальними словами до учасників мітингу звернулися Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації, Ходюк В.І., заступник голови Романівської районної ради, Трачук Ф.С., голова районної організації ветеранів України.

Історичну довідку про етапи визволення України (дивись тут) присутнім презентували учні Романівської гімназії.

Пам’ять про загиблих і померлих ветеранів Другої світової війни романівчани вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу Слави.

Вічна слава загиблим Героям! Вічна шана живим!

 

Сектор культури

райдержадміністрації

НОВ�Н�