У Романівському районі проживає 142 переселенці :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

У Романівському районі проживає 142 переселенці

У Романівському районі проживає 142 переселенці

У Романівському районі продовжується робота щодо тимчасового розміщення громадян України, які переселяються з АР Крим та м.Севастополь, а також з Луганської та Донецької областей.

Станом на 23.10.2015 року у районі проживає 142 такі особи.

Даним громадянам відновлено виплати пенсій та державних допомог. Вживаються заходи для забезпечення банківського обслуговування їх рахунків.

Управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації повідомляє , що за 9 місяців 2015 року виплачено щомісячну адресну допомогу особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, кошти в сумі 716,1 тис. гривень.

У районі в сім’ях переселенців проживає 28 неповнолітніх дітей. Загальноосвітні навчальні заклади відвідують шестеро дітей із сімей, які переселилися, 1 дитина – дошкільний навчальний заклад.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�