--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романівському районі проведено профілактичний рейд "Урок"

Усі діти шкільного віку Романівського району приступили до навчання

Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з відділом освіти райдержадміністрації у рамках Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2011-2016 роки» та з метою надання дітям із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, адресної допомоги у підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону; виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища; соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності у жовтні проведено  профілактичний захід «Урок».

Під час профілактичного заходу проведено соціальне інспектування 14 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. У таких сім’ях у даний час проживає 37 дітей.

Службою у справах дітей, відділом освіти райдержадміністрації надано гуманітарну допомогу дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, здійснено контроль за забезпеченням дітей шкільним приладдям, одягом та охопленням навчанням у загальноосвітніх закладах району, перевірено готовність сімей до осінньо-зимового періоду.

Слід відмітити, що усі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячому будинку сімейного типу, охоплені навчанням, забезпечені підручниками та безкоштовним харчуванням.

        Станом на 20.10.2015 року  всі діти шкільного віку приступили  до навчання.

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації

НОВ�Н�