--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Розглянуто питання про запобігання терористичним актам під час виборів

Безпека жителів нашого району під час виборчого процесу - спільна справа

На засіданні оперативного штабу для вжиття заходів із запобігання терористичним проявам та виникнення інших надзвичайних ситуацій на території Романівського району, яке відбулося в Романівській райдержадміністрації, розглянуто питання «Про забезпечення громадського порядку та безпеки громадян, запобігання вчиненню терористичних актів протягом виборчого процесу до місцевих рад».

Про стан роботи у Романівському районі в цьому напрямку доповів Більський М.В., заступник начальника Романівського РВ УМВС України у Житомирській області.

Зокрема він сказав, що вже проведено відповідну роботу щодо забезпечення громадського порядку, вживаються заходи з метою запобігання вчиненню терористичних актів під час виборчого процесу. Для цього залучаються громадські формування, які діють на території Романівського району та нараховують 92 члени,- «Варта правопорядку», «Правопорядок», «Добробут», «Случ».

Підвів підсумки засідання Капінус О.Г., голова штабу, який наголосив на тому, що безпека жителів нашого району є спільним завданням: як правохоронних органів, так і громадських формувань.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�