--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулися урочисті збори з нагоди Дня захисника України

Відбулися урочисті збори з нагоди Дня захисника України

13 жовтня 2015 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу у великій залі засідань Романівської районної ради відбулися урочисті збори з нагоди Дня захисника України «Сила нескорених».

День захисника України – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати звитяги предків, які своїми ратними звершеннями здобули і відстояли нашу свободу і незалежність. Захисниками України є не лише військовослужбовці, а усі громадяни, які своєю сумлінною професійною чи волонтерською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, інформаційний захист держави,- саме про це говорив у своєму вітальному слові під час урочистих зборів Капінус О.Г., голова Романівської районної державної адміністрації.

«Традиція вшанування нашого війська бере свій початок ще із часів Київської Русі та козаччини саме тому День захисника України відзначається у свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке є особливим для жителів Романова,- наголосив у своєму виступі військовий комісар Романівського райвійськкомату майор Томчевський А.Л. Наші дідусі і бабусі, батьки пам’ятають Другу світову війну і день - 14 жовтня  1943 року, коли до центра селища фашистські загарбники зігнали всіх чоловіків, маючи намір частину вивезти до Німеччини, іншу - розстріляти. За втручання людей та за допомогою Божих сил наші предки були врятовані».

Своїх побратимів з Днем захисника України привітав демобілізований учасник бойових дій Гірук Олег Михайлович, житель с.Прутівка. Він також звернув увагу присутніх на те, що демобілізованим учасникам антитерористичної операції важко адаптуватися після пройденого горнила війни. Він подякував усім дружинам і матерям, які чекали і чекають учасників антитерористичної операції.

У своєму вітальному слові з нагоди свята Житомирець Катерина, мати чотирьох учасників антитерористичної операції, сказала, що не було ні дня, ні хвилини, щоб вона не молилася за своїх дітей під час їх перебування у зоні АТО.

Окрасою заходу стала церемонія  посвяти до Козацької республіки учнів Гордіївської загальноосвітньої школи, яку провів директор школи Баранівський В.Г. Привітавши козаків, які поповнили ряди Гордіївського коша, він наголосив, що віднині вони є повноправними захисниками українського народу, його традицій та звичаїв.

Художній супровід урочистого заходу забезпечили аматори районного Будинку культури: народний хор «Для душі», вокальний ансамбль «Пролісок», виконавці пісень Володимир Березовський та Інна Іванюк.

Прес-служба райдержадміністрації 

НОВ�Н�