--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На допомогу демобілізованим учасникам АТО

Вирішення нагальних проблем демобілізованих учасників АТО - наша спільна турбота

 

Круглий стіл «Соціальні гарантії демобілізованим учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям», організований Романівською райдержадміністрацією, відбувся напередодні та в рамках проведення заходів з нагоди Дня захисника України у приміщенні Романівської гімназії. Основна мета заходу, як про це у своєму виступі першочергово зазначила заступник голови Романівської райдержадміністрації Тетяна Вікторівна Кучинська, - висвітлення найголовніших проблем соціальної та правової допомоги учасникам АТО та шляхів їх вирішення. 

- Всі, хто тут сьогодні зібрався, а це й представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районного військкомату, районної лікарні, відділу Держземагентства, волонтери, представники ЗМІ готові поділитись напрацюваннями щодо вирішення актуальних соціальних та правових питань, які виникають у більшості демобілізованих учасників АТО та їх сімей. А разом з тим переглянути й ваші найбільш поширені соціальні потреби та обмінятися досвідом щодо їх подолання, і при цьому, за необхідності, скоординувати зусилля державних підрозділів з громадськими ініціативами, - наголосила Кучинська Т.В., звертаючись до демобілізованих. Вона подякувала військовим за героїзм та патріотизм, який вони проявили, захищаючи суверенітет України на сході і привітала з Днем захисника України. І наостанок зі свого боку пообіцяла учасникам АТО всебічну підтримку у вирішенні нагальних проблем. Після цього до слова запросила інших учасників круглого столу.

Так, зокрема, про отримання посвідчення учасника бойових дій та соціальні гарантії Міністерства оборони України присутніх ознайомив районний комісар майор Томчевський А.Л. Турбовська Н.М., завідувач сектора землеустрою та ринку праці відділу Держземагентства в Романівському районі, у свою чергу, розповіла про порядок отримання земельних ділянок. Про соціальні гарантії говорили Багінський В.А., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та Петрук Н.О., начальник персоніфікованого відділу  цього ж управління. Із законодавчими змінами щодо працевлаштування та збереження робочого місця демобілізованих ознайомила директор районного центру зайнятості Кубюк З.М. Питання забезпечення військових житлом озвучила Скакун І.В., начальник відділу архітектури та будівництва райдержадміністрації. Тему медичного обслуговування (зокрема, обстеження, лікування та надання психологічної допомоги) висвітлила головний лікар ЦРЛ Хмельовська В.П.

Після цього до слова запросили Багінського Віталія Альфредовича, голову відокремленого підрозділу громадської організації «Обласна спілка учасників та ветеранів АТО «Схід» в Романівському районі, який розповів про громадську організацію, що була створена у районі  цієї весни.

До присутніх звернулася Пославська Т.П., координатор волонтерського руху у Романівському районі, яка закликала всіх присутніх до співпраці та подякувала за надану допомогу.

Загалом, до участі у заході запрошувалися всі демобілізовані бійці. Про забезпечення їх участі у засіданні круглого столу зобов’язав під час проведення співбесід (5-6 жовтня ц.р.) голова райдержадміністрації Капінус О.Г. сільських і селищних голів.

Учасники круглого столу наголошували на тому, що демобілізовані учасники АТО мають бути більш активними у піднятті будь-яких  проблем, що стосуються чи то отримання статусу учасника бойових дій, чи налагодженні їх побуту або реабілітації  тощо. Адже і районна державна адміністрація, і її структурні підрозділи, служби, і районні організації готові іти назустріч демобілізованим у вирішенні всіх їх проблем.

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�