--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

УВАГА! Міліція Романівщини застерігає

УВАГА! МІЛІЦІЯ РОМАНІВЩИНИ ЗАСТЕРІГАЄ!

Останнім часом на території Романівського району почастішали випадки крадіжок домашньої худоби (коней, великої рогатої худоби).

Міліція звертається з проханням до власників вищевказаної живності:

- не залишайте худобу на полі без нагляду, а особливо у нічний час;

- міцно та надійно зачиняйте хліви, в яких знаходяться Ваші домашні тварини;

- якщо на Вашій вулиці, у під’їзді Вашого будинку з’явились незнайомці, поведінка яких викликає у Вас підозру, або дані особи цікавляться купівлею худоби, по можливості запам’ятайте або запишіть їх прикмети, марку автомобіля, на якому вони приїхали, а також його колір, номерний знак та повідомте про це до міліції, можливо саме ці особи можуть бути причетні до крадіжки Вашої власності.

 

Також почастішали крадіжки з підвальних приміщень, господарських прибудов - продуктів харчування. В зв’язку з цим жителям району слід надійно зачиняти дані приміщення та бути пильними.

На жаль, давно відома, але від того не менш дієва схема шахрайства усе ще спрацьовує, і неодноразово жертвами аферистів ставали жителі нашого району. Уродженець с.Хижинці Романівського р-ну, повіривши незнайомцю, який представився працівником банку, повідомивши йому по телефону свої персональні дані, власноруч позбувся 14 тисяч гривень.

Відтак, правоохоронці звертаються до жителів Романівщини із застереженням про незнайомців, які телефонують під надуманими приводами:

- банки не проводять ніяких операцій по телефону, тим паче якщо це стосується Ваших персональних даних;

- у разі, якщо вам повідомляють про затримання міліцією рідної людини, уточніть усі відомості, у тому числі й відділок, в якому знаходиться ваш родич. Після цього зателефонуйте самі до міліції та уточніть усі обставини;

- спробуйте зв’язатись з людиною, про яку йдеться, або з кимось, хто може бути поруч – рідні, друзі, сусіди тощо;

- жодним чином не погоджуйтесь на умови невідомих. Якщо у вас вимагають гроші, відразу повідомте на номер «102» - вас намагаються ошукати!

Якщо Ви стали жертвою злочину, негайно зверніться до міліції! Телефон «102» працює цілодобово та безкоштовно.

07.10.2015 року до чергової частини Романівського РВ УМВС України у Житомирській області надійшло телефонне повідомлення від громадянина Б., 1970 р.н., жителя с. Нова Чорторія Любарського району, громадянина України, одруженого, освіта середня, раніше не судимого, працює охоронцем ТОВ «АТК» с. Печанівка Романівського району про те, що 06.10.2015 року в с. Печанівка Романівського району невідома особа шляхом вільного доступу незаконно заволоділа мотоциклом заявника марки Іж-Планета-3, б/н, 1986 р.в., зеленого кольору, з коляскою,  якого гр. Б., залишив на узбіччі вулиці і пішов шукати знайомих, щоб відремонтувати, так як під час руху в мотоциклі пропало світло.

Під час проведених оперативно-розшукових заходів працівниками міліції спільно з громадськістю встановлено, що даним мотоциклом незаконно заволоділи громадянин 1995 р.н., уродженець с. Великий Браталів Любарського району, житель с. Разіно Романівського району, українець, громадянин України, освіта середня, не одружений, не працюючий, раніше не судимий, спільно з громадянином 1998 р.н., уродженцем та жителем с. Печанівка Романівського району, українцем, громадянином України,  раніше не судимим, які у скоєному зізналися.

  З місця пригоди вилучено викрадений мотоцикл, проводилось фотографування.         

   В діях вищевказаних громадян вбачаються ознаки складу  кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України – санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років. 

  09.10.2015 року в чергову частину Романівського РВ УМВС надійшло телефонне повідомлення про те, що 08.10.2015 року в с. Вільха Романівського району в жительки, 1972 р.н., , раніше не судимої, на полі з випасу пропало її теля ВРХ вагою біля  150 кг.

   Працівниками Романівського РВ УМВС України у Житомирській області вживається ряд оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення особи, причетної до вчинення даного кримінального правопорушення.

   В діях невстановленої особи вбачаються ознаки складу кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.185(крадіжка) КК України.

Перевірка по даному факту проводиться працівниками слідчого відділу.

10.10.2015 року в чергову частину Романівського РВ УМВС України у Житомирській області надійшло телефонне повідомлення від громадянина 09.10.1965 р.н., жителя с. Карвинівка Романівського району про те, що 10.10.2015 року в період часу з 01.00 год. до 05.00 год. в с. Карвинівка, Романівського району із конюшні, яка знаходиться на відстані 40 м. від житлового будинку заявника, невідома особа шляхом вільного доступу таємно викрала коня віком 4 роки вагою біля 450кг., гнідої масті та кобилу віком 4 роки, вагою біля 450кг., каштанової масті з білою полосою на голові.

   Як пояснив начальник Романівського РВ УМВС України у Житомирській області Валентин Підгаєцький, працівниками міліції вживається ряд оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення особи, причетної до вчинення даного кримінального правопорушення, але також зазначив, що громадянам слід бути обачними та пильними та не залишати домашніх тварин без нагляду.

  На даний час відомості про цей злочин внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за  ч.1 ст.185 (крадіжка) КК України.

НОВ�Н�