--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Капінус О.Г. провів співбесіди з сільськими, селищними головами району

Головою Романівської райдержадміністрації проведено співбесіди з сільськими, селищними головами району

5 та 6 жовтня 2015 року  відбулися робочі зустрічі у форматі співбесід Капінуса О.Г., голови  Романівської районної державної адміністрації із сільськими і селищними головами району.

Спектр питань, визначений до спілкування, залишається незмінним – характеристика соціально-економічного стану підвідомчих територій та якість виконання пріоритетних завдань, поставлених керівництвом держави, серед яких завдання, що стосуються мобілізації та демобілізації, соціального захисту військовослужбовців - учасників антитерористичної операції, їхніх родин, матеріальне забезпечення сімей загиблих учасників АТО.

Крім цього, у ході проведення співбесід вивчалися питання щодо стану роботи з перейменування в населених пунктах району вулиць, провулків, площ, споруд у відповідності до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 03.07.2015 №137, а також про роботу з населенням, яке проживає на підпорядкованих радам територіях, щодо оформлення житлових субсидій.

Також зверталась увага на проведення благоустрою населених пунктів.

Про ключові напрямки роботи як для керівників територій Олексій Григорович говорив із кожним сільським, селищним головою.

У ході співбесід начальником управління фінансів райдержадміністрації Горобець Н.А. спільно з головами сільських, селищних рад проаналізовано фінансовий стан та спроможність сільських, селищних рад за підсумками 9 місяців 2015 року, надані пропозиції щодо спрямування коштів за відповідними напрямками діяльності, в тому числі для надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, членам сімей загиблих учасників АТО.

Співбесіди показали, що проблем та завдань в кожній територіальній громаді чимало і шляхи їх вирішення різні. Голова адміністрації націлював сільських та селищних голів на вирішення проблем їхніх територіальних громад за допомогою місцевих ресурсів, переукладання угод сільських рад з орендарями земельних паїв, до активної співпраці з інвесторами, які використовують водні та земельні ресурси громади та на вирішення соціальних питань довірених їм населених пунктів, адже більшість із діючих нині сільських, селищних голів є кандидатами на ці ж посади під час чергових місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня цього року.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�