--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відкрито персональну виставку майстрині Людмили Медведєвої

Відкрито персональну виставку майстрині Людмили Медведєвої

У читальному залі Романівської районної бібліотеки для дорослих відкрито персональну виставку  майстрині  з с.Мані Людмили Мар’янівни Медведєвої.  Ця виставка є першою із серії творчих  робіт інвалідів нашого району. Ініціатором таких заходів спільно з бібліотекою виступили директор краєзнавчого музею Романівщини Скороход Г.І.та районна громадська організація  людей з інвалідністю  «Глорія » на чолі з головою Гаврилюком О.І.

Через хворобу, адже майстриня на даний час є  інвалідом І групи та пересувається за допомогою інвалідного візка, Людмила не була присутня на презентації виставки «Божий дар Людмили Медведєвої», тому її презентували перед користувачами бібліотеки бібліотекар Баша В.О. та Скороход Г.І.

Людмила Медведєва народилася 8 серпня 1983 року в с.Мані Романівського району. Після закінчення у 2002 році Житомирського базового медичного коледжу працювала в інституті нейрохірургії ім. академіка А.П.Ромоданова АМН України в м.Київ.

У 2005 році вступила до Київського національного медичного університету ім.О.О.Богомольця, але через підступну хворобу не закінчила навчання.

На даний час проживає в рідному с.Мані разом із 75-річною мамою Галиною Самсонівною Мацюк.

Талант до малювання  Людмила Мар’янівна отримала від свого батька Денисевича Мар’яна Денисовича, уродженця смт.Романів, а любов до вишивки -   від  молодшої медичної сестри  санаторію м. Миргород,  у якому перебувала в 2007 році.

Творча палітра майстрині різноманітна – це і ікони, і краса живописного Поліського краю, і жіночі портрети а також захоплюючий світ тварин.

Роботи майстрині експонувались також на виставці робіт народних умільців Романівщини з нагоди 90- річчя від дня заснування району.

 

 

   Лободзінська А.Ф. ,

завідувач сектора культури

райдержадміністрації

НОВ�Н�