--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя

День вчителя - це дійсно всенародне свято

Сьогодні, 2 жовтня, у великій залі засідань адмінбудинку Романівської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя.

З вітальними словами до присутніх освітян району звернулися Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації, Ходюк В.І., заступник голови районної ради, Гаврилова О.Л., начальник відділу освіти райдержадміністрації та Медлярська Т.В., голова районного комітету профспілок працівників освіти Романівського району.

«День вчителя – це дійсно всенародне свято. Немає в суспільстві жодної людини, яка б досягнувши найменших висот, не була б вдячна своїм вчителям. І хоч є певні труднощі в реформуванні освітянської галузі району, я впевнений, що ми разом, спільними зусиллями, їх подолаємо. Отож, хай слово вчителя буде завжди святим і чистим, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами яскравих особистостей, які і надалі прославлятимуть наш, Романівський край»,- сказав зокрема у своєму вітальному слові Олексій Григорович Капінус.  

За клопотанням відділу освіти райдержадміністрації прийнято спільне розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради, яким за багаторічну сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління, відданість своїй справі та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти нагороджено Грамотами районної державної адміністрації та районної ради:

- Войтюк Тамару Яківну, вчителя математики Романівської гімназії;

- Садового Петра Івановича, вчителя хімії Романівського ліцею;

- Свінціцького Миколу Едуардовича, директора Врублівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Левчун Віру Олексіївну, заступника директора з навчально-виховної роботи Романівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Кручинську Людмилу Григорівну, вчителя французської мови Ясногородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Муравську Катерину Володимирівну, завідувача Романівським дошкільним навчальним закладом.

Працівників галузі освіти району нагородили також Грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

Теплі слова прозвучали в адрес ветеранів педагогічної праці, які прийняли участь в урочистостях, а в їх особі всім сивочолим ветеранам освітянської ниви Романівського району, які зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили значення вчителя – провідника вічних людських цінностей.

Подякували і меценатам, які постійно допомагають закладам освіти району в облаштуванні приміщень, постійно підтримують переможців олімпіад, спортивних змагань та різноманітних конкурсів.

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�