--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Знову про субсидії

Знову про субсидії 

Питання інформування населення, розповсюдження бланків заяв про призначення житлової субсидії та декларацій про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, робота управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, підприємств-надавачів послуг з цих питань перебуває на постійному контролі Капінуса О.Г., голови Романівської райдержадміністрації.

За даними управління праці та соціального захисту населення Романівської райдержадміністрації, 2592 сім’ї звернулися для отримання житлових  субсидій  за новим порядком (з 1 травня 2015 року), всього ж станом на 01 жовтня 2015 року за житловими субсидіями звернулося 4119 сімей району.

 1540 сімей отримали житлові субсидії автоматично, тобто без повторних звернень громадян.

Станом на 01.10.2015 року районною тимчасово діючою мобільною групою по проведенню роз’яснювальної роботи з оформлення житлових субсидій, яка утворена розпорядження голови райдержадміністрації від 11.09.2015 року №207, здійснено 73 виїзди у віддалені населені пункти району.

В районі діє телефонна «гаряча лінія» (04146) 21196, на яку станом на 01.10.2015 року звернулося 822 громадяни району.

Отримати  інформацію щодо оформлення житлових субсидій можливо  на офіційному сайті Романівської райдержадміністрації, де створено рубрику «Все про СУБСИДІЇ».

На сторінках районної газети «Романівський вісник» розміщувалися зразки бланків заяви про призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, а також інструкції про порядок їх заповнення.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�