Уряд виділив 5,6 мільярда на компенсацію різниці в тарифах :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Уряд виділив 5,6 мільярда на компенсацію різниці в тарифах

Уряд виділив 5,6 мільярда на компенсацію різниці в тарифах

Відповідно до чинного законодавства, органи місцевого самоврядування самостійно приймають рішення про початок опалювального сезону.

В середу, 30 вересня, на засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зазначив, що технічна підготовка теплокомуненерго до опалювального сезону проводилися Урядом протягом останніх 3-4 місяців.

Прем’єр-міністр України звернувся до керівників місцевих державних адміністрацій і енергопостачальних компаній, нагадавши, що Уряд України знайшов 5,6 мільярда гривень на компенсацію різниці в тарифах попередніх періодів у зв’язку зі зростанням курсу долара: «У нас було два варіанти. Або у зв’язку з ростом курсу долара перекласти це на кишені громадян, або знайти кошти в бюджеті та компенсувати це за рахунок коштів Державного бюджету. 5,6 мільярда Уряд виділив, і таким чином різниця в ціні буде компенсована за ті періоди, які передують початку опалювального сезону.

Прем’єр-міністр наголосив на тому, що зараз тривають взаємні розрахунки: «Енергопостачальні компанії і органи місцевої влади повинні невідкладно завершити цю процедуру, щоб ми заплатили енергопостачальним компаніям, а вони, відповідно - розрахувалися з НАК «Нафтогаз України».

НОВ�Н�