--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Працівники поштових відділень рознесли бланки на субсидії всім споживачам ЖКГ Романівщини

Працівники поштових відділень надають консультації та роз’яснення щодо заповнення заяв та декларацій при зверненні за житловою субсидією. На сьогодні бланки на субсидії листоноші рознесли всім споживачам житлово-комунальних послуг Романівщини.

Про це повідомляє управління праці та соціального захисту населення Романівської райдержадміністрації. "Працівники "Укрпошти" також надають консультації щодо порядку направлення всіх необхідних документів на отримання субсидії”, – розповідає заступник начальника управління Бойко Н.Є.

За даними Левчук Л.Ю., начальника ЦВПЗ Романів-1, станом на 30.09.2015 року працівниками «Укрпошти» у районі надано населенню 2547 консультацій та доставлено більше 10 тис. бланків заяв і декларацій на субсидії.

Нагадаємо, що отримати житлову субсидію дуже просто, оскільки слід подати лише 2 документи (заява про призначення субсидії і декларація про доходи осіб), які можна надіслати поштою. Також не потрібно вказувати розмір доходу та відсутні штрафи за неправильне оформлення документів. Субсидія може бути більше 50% від сукупного рахунку за комунальні послуги. За детальною інформацією жителям Романівського району можна звертатись за номером телефону гарячої лінії 2-11-96.

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�