--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Тема розмови - стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 року

28 вересня голові Романівської районної державної адміністрації Капінусу О.Г. прозвітували керівники відділів райдержадміністрації житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення, освіти, а також секторів райдержадміністрації культури, охорони здоров’я. Тема розмови – стан підготовки об’єктів господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року, розрахунки за спожиті енергоносії, переведення котелень на альтернативні види палива, надання житлових субсидій населенню.

 

За словами Фещенка В.Г., начальника відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації, заклади освіти, культури району частково готові до опалювального сезону. Зокрема, для опалення закладів культури заготовлено 75% дров, продовжується робота щодо прийняття в експлуатацію встановлених 4 твердопаливних котлів у закладах освіти та заготовку дров для їх опалення.

Заклади охорони здоров’я району до кінця 2015 року на 100% забезпечені дровами.

 

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації станом на 28.09.2015 року 3972 сім’ям призначено  житлові субсидії.

 

Капінус О.Г. висловив стурбованість щодо роботи очисних споруд в смт.Миропіль та доручив вивчити дане питання. Адже, частина каналізаційних стоків попадає в р.Случ та наносить велику шкоду навколишньому природному середовищу.


Крім цього, головою райдержадміністрації дано ряд доручень щодо активізації роботи з надання житлових субсидій населенню, забезпечення соціального захисту учасників та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, ветеранів війни і праці, громадян похилого віку району.

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�