--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Корисна зустріч

КОРИСНА ЗУСТРІЧ

На базі Романівської гімназії за участю провідного спеціаліста відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сімінської О.В., начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Данилевич В.І., оперуповноваженого групи кримінальної міліції у справах дітей Романівського РВ УМВС України в Житомирській області Іщука В.А., заступника начальника Чуднівського МВ КВІ Зілінської О.Г. 23 вересня 2015 року відбулася зустріч з учнями 10 класу.

Мета зустрічі: попередження негативних явищ в молодіжному середовищі. В рамках заходу визначено обізнаність неповнолітніх в суті поняття кримінальна відповідальність дітей та молоді. Зроблено акцент на розвиток знань про відповідальність за свої дії у житті, уміння брати приклад з хорошої поведінки підлітків та ін.

В ході роботи було наголошено про вік настання кримінальної відповідальності, які покарання можуть бути визначенні дитині, де відбувають покарання неповнолітні засуджені. Обмеження перебування неповнолітніх у громадських місцях у вечірній час (в т. ч. в закладах відпочинку, кафе, барах). Черговий раз було звернуто увагу на шкідливість та відповідальність за куріння,  розпиття спиртних напоїв у громадських місцях.

З учасниками заходу проведено анкету «Я підліток», розповсюджено листівки і брошури відповідної тематики.

 

НОВ�Н�