--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Стан підготовки до зими перебуває на контролі голови райдержадміністрації

Стан підготовки до зими перебуває на контролі голови райдержадміністрації

Головним питанням робочої наради, яку проводив сьогодні, 21 вересня, голова Романівської райдержадміністрації Капінус О.Г., за участю начальників управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації було хід підготовки закладів бюджетної сфери, житлового фонду, комунальних підприємств до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років.

   - Цього року ми ставимо особливий акцент на впровадження альтернативних джерел опалення, - наголосив керівник району Олексій Григорович, відкриваючи нараду. - В районі ведеться активна робота щодо скороченню споживання природного газу.

   За словами начальника відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Фещенка В.Г., підприємства, які надають споживачам послуги централізованого теплопостачання і гарячого водопостачання на території району відсутні. Весь наявний житловий фонд використовує індивідуальне опалення. Забезпечення теплом об’єктів соціальної сфери (школи, дитсадки, лікарня, амбулаторії сімейної медицини та ін.) проводиться за рахунок індивідуальних систем опалення (побутові котли, конвектори), власних котелень, опалювальних пунктів.

   - Завершується підготовка до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років: енергопостачальних підприємств (Романівська дільниця газового господарства Чуднівського УЕГГ, Романівський РЕМ), - продовжує Віктор Григорович.

Стан справ в освітній галузі району деталізувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Гаврилова О.Л., зазначивши, що на даний час розглядається питання дообладнання котелень Булдичівської ЗОШ І-ІІІ ст., Миропільської гімназії, Врублівського та Романівського ліцеїв твердопаливними котлами. Також проводяться роботи щодо встановлення твердопаливного котла у Старочуднівськогутянській ЗОШ І-ІІІ ст.

Продовжив тему розмови головний лікар КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Романівської районної ради Галяс О.М., зауваживши, що у 2015 році твердопаливним котлом дообладнано котельню АЗПСМ с.Печанівка.

Також у своєму виступі Олександр Миколайович охарактеризував системи опалення медичних закладів, яких у районі налічується 37. Станом на 21.09.2015 року забезпеченість дровами медичних закладів складає 70%. Всього ж необхідно заготовити 448 м.куб. дров для опалення закладів охорони здоров’я району.

Начальник сектору культури райдержадміністрації Лободзінська А.Ф. інформувала присутніх про стан опалювальної системи в закладах культури та бібліотеках Ромівщини.

  За інформацією управління фінансів райдержадміністрації станом на 01.09.2015 року простроченої заборгованості по зареєстрованих зобов’язаннях бюджетних установ (оплата за енергоносії) в управлінні Державної казначейської служби України у Романівському районі немає.

Підводячи підсумки робочої зустрічі, голова райдержадміністрації Капінус О.Г. закликав присутніх до тісної співпраці у вирішенні проблем підготовки до зими та доручив вжити заходів щодо запровадження передових технологій для скорочення споживання природного газу та переходу на альтернативні джерела палива.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�