У Романівському районі питання призначення житлових субсидій на особливому контролі :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

У Романівському районі питання призначення житлових субсидій на особливому контролі

У Романівському районі питання призначення житлових субсидій на особливому контролі

Питання призначення житлових субсидій перебуває на особливому особистому контролі голови Романівської райдержадміністрації Капінуса О.Г., який щоденно проводить моніторинг стану призначення житлових субсидій у районі.

За інформацією управління праці та соціального захисту населення Романівської райдержадміністрації у районі станом на 16 вересня 2015 року 2981 сім’я отримує субсидії на житлово-комунальні послуги, в тому числі 1540 сім’ям призначено субсидії автоматично та 1441 сім’ї за новими зверненнями.

Слід зазначити, що за новим порядком, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», з 1 травня 2015 року за призначенням житлових субсидій звернулися 1794 сім’ї району.

Всього працівниками управління опрацьовано 3337 справ та надано запити до різних організацій для того, щоб призначити житлові субсидії жителям району.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�