--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Урочиста нарада з нагоди Дня фізичної культури і спорту

11 вересня  2015 року  в приміщенні великої зали адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Капінуса О.Г. відбулась розширена урочиста  нарада з нагоди Дня фізичної культури і спорту. На нараду були запрошені вчителі фізкультури, тренери, спортивна громадськість.
Розпочалась нарада, із вітальних слів та нагороджень кращих спортсменів. Голова райдержадміністрації Капінус О.Г.  спільно з заступником голови районної ради Ходюком В.І. нагородили грамотами та подарунками  тренерів, вчителів фізкультури та спортсменів  району. У своїх виступах  наголосили на тому, що наші кращі спортсмени перемагають на чемпіонатах області,  чемпіонатах України, утверджуючи  при цьому престиж не тільки Романівського краю а і усієї Житомирщини. В свою чергу буде зроблено все, щоб покращувати матеріально-технічну спортивну базу району. 
  На нараді виступила завідувач сектору з питань сім’ї, молоді та спорту Ковальчук Л.Й., яка привітала усіх зі святом та розповіла про досягнення та проблеми  фізкультурної галузі в районі.
 Висвітлені проблеми викликали жваву дискусію серед присутніх. В своїх виступах вони ділилися думками з приводу розвитку фізкультури і спорту в районі  і зокрема в окремих громадах. 
Із завданнями, які стоять перед освітянською галуззю, її здобутки виступила начальник відділу освіти Гаврилова О.Л. Вона запевнила, що прикладе максимальних зусиль, щоб усі школярі мали можливість гармонійно розвиватись, займатись улюбленим видом спорту.
Отже, на засіданні відбулась конкретна предметна розмова про стан усієї фізкультурно-спортивної галузі району, за підсумками якої було прийняті відповідні рішення. 
                             О.Пясківський
11 вересня  2015 року  в приміщенні великої зали адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Капінуса О.Г. відбулась розширена урочиста  нарада з нагоди Дня фізичної культури і спорту. На нараду були запрошені вчителі фізкультури, тренери, спортивна громадськість.Розпочалась нарада, із вітальних слів та нагороджень кращих спортсменів. Голова райдержадміністрації Капінус О.Г.  спільно з заступником голови районної ради Ходюком В.І. нагородили грамотами та подарунками  тренерів, вчителів фізкультури та спортсменів  району. У своїх виступах  наголосили на тому, що наші кращі спортсмени перемагають на чемпіонатах області,  чемпіонатах України, утверджуючи  при цьому престиж не тільки Романівського краю а і усієї Житомирщини. В свою чергу буде зроблено все, щоб покращувати матеріально-технічну спортивну базу району.   На нараді виступила завідувач сектору з питань сім’ї, молоді та спорту Ковальчук Л.Й., яка привітала усіх зі святом та розповіла про досягнення та проблеми  фізкультурної галузі в районі. Висвітлені проблеми викликали жваву дискусію серед присутніх. В своїх виступах вони ділилися думками з приводу розвитку фізкультури і спорту в районі  і зокрема в окремих громадах.  Із завданнями, які стоять перед освітянською галуззю, її здобутки виступила начальник відділу освіти Гаврилова О.Л. Вона запевнила, що прикладе максимальних зусиль, щоб усі школярі мали можливість гармонійно розвиватись, займатись улюбленим видом спорту.Отже, на засіданні відбулась конкретна предметна розмова про стан усієї фізкультурно-спортивної галузі району, за підсумками якої було прийняті відповідні рішення. 

                                                                                       О.Пясківський

НОВ�Н�