--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

В Романові пройшов Всеукраїнський дитячий турнір з футболу

13 вересня 2015 року о 10.00 год. на центральному стадіоні смт Романова, з нагоди Дня фізичної культури і спорту, пройшов Всеукраїнський дитячий турнір з футболу за сприяння Фонду підтримки соціальних ініціатив ім. О.Блохіна.  Уже втретє Романівська земля зустрічає турнір такого рівня.
Не зважаючи на погодні примхи: майже цілий день був дощ і було досить прохолодно, на незначну кількість уболівальників на трибунах, турнір пройшов з недитячим азартом та справжньою спортивною пристрастю.
У футбольному  турнірі взяли участь вісім команд.
Три команди з м.Києва: «Смєна», «Оболонь» та «Оболонь-Бровар»   команда «Угольок» з Донецької області, команда «Олімпієць» з м. Житомира  та команди ДЮСШ:  Романова,  Баранівки та Бердичева. Вікова група 2003 року народження і молодші.
Учасників турніру привітав голова районної адміністрації Капінус О.Г., який побажав чесної боротьби, перемоги сильнішим і залишатися вірним спорту.
З вітальним словом звернувся до учасників турніру віце-президент Фонду підтримки соціальних ініціатив Скукін О.О. Подякував організаторам за запрошення провести турнір саме в Романові та привітав зі святом. 
Ігри проходили на двох пів полях у двох групах. В першій же грі Романівчани ( тренер команди Ковальчук Ю.І.) отримали від житомирян гол у свої ворота. Це було справжнім психологічним випробуванням для юних футболістів. Однак наступна гра принесла очікувану перемогу. Усі ігри проходили в напруженій боротьбі. Наша команда вийшла з групи і мала можливість позмагатися за третє місце. Але ж знову ті самі житомиряни переграли наших футболістів.    В підсумку Романів - на четвертому місці.
Нелегку перемогу в турнірі і лише за підсумком серії пенальті, здобула команда «Угольок» з Донецької області, друге місце отримала команда Бердичівської ДЮСШ, на третьому місці був «Олімпієць» м.Житомир.
Кубок, медалі та грамоти надали: Житомирська обласна федерація футболу та Романівська селищна рада. Дякуємо усім за підтримку дитячо-юнацького спорту. 
Нагородження провели: голова райдержадміністрації Капінус О.Г. та віце-президент Фонду підтримки соціальних ініціатив Скукін О.О., який, до речі привіз багато цінних призів. Кожен учасник турніру отримав від Фонду пам’ятні значки, а кращі футболісти усіх команд - пам’ятні подарунки.
                                                                                   Ковальчук Л.Й.

 

13 вересня 2015 року о 10.00. год на центральному стадіоні смт Романова, з нагоди Дня фізичної культури і спорту, пройшов Всеукраїнський дитячий турнір з футболу за сприяння Фонду підтримки соціальних ініціатив ім. О.Блохіна.  Уже втретє Романівська земля зустрічає турнір такого рівня.Не зважаючи на погодні примхи: майже цілий день був дощ і було досить прохолодно, на незначну кількість уболівальників на трибунах, турнір пройшов з недитячим азартом та справжньою спортивною пристрастю.У футбольному  турнірі взяли участь вісім команд.Три команди з м.Києва: «Смєна», «Оболонь» та «Оболонь-Бровар»   команда «Угольок» з Донецької області, команда «Олімпієць» з м. Житомира  та команди ДЮСШ:  Романова,  Баранівки та Бердичева. Вікова група 2003 року народження і молодші.Учасників турніру привітав голова районної адміністрації Капінус О.Г., який побажав чесної боротьби, перемоги сильнішим і залишатися вірним спорту.З вітальним словом звернувся до учасників турніру віце-президент Фонду підтримки соціальних ініціатив Скукін О.О. Подякував організаторам за запрошення провести турнір саме в Романові та привітав зі святом. Ігри проходили на двох пів полях у двох групах. В першій же грі Романівчани ( тренер команди Ковальчук Ю.І.) отримали від житомирян гол у свої ворота. Це було справжнім психологічним випробуванням для юних футболістів. Однак наступна гра принесла очікувану перемогу. Усі ігри проходили в напруженій боротьбі. Наша команда вийшла з групи і мала можливість позмагатися за третє місце. Але ж знову ті самі житомиряни переграли наших футболістів.    В підсумку Романів - на четвертому місці.Нелегку перемогу в турнірі і лише за підсумком серії пенальті, здобула команда «Угольок» з Донецької області, друге місце отримала команда Бердичівської ДЮСШ, на третьому місці був «Олімпієць» м.Житомир.Кубок, медалі та грамоти надали: Житомирська обласна федерація футболу та Романівська селищна рада. Дякуємо усім за підтримку дитячо-юнацького спорту. Нагородження провели: голова райдержадміністрації Капінус О.Г. та віце-президент Фонду підтримки соціальних ініціатив Скукін О.О., який, до речі привіз багато цінних призів. Кожен учасник турніру отримав від Фонду пам’ятні значки, а кращі футболісти усіх команд - пам’ятні подарунки.

                                                                                   Ковальчук Л.Й.

НОВ�Н�