--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Уряд вже накопичив кошти для виплати підвищених зарплат і пенсій

«Сподіваюся, що весь Парламент в єдиному пориві проголосує за позицію Уряду щодо підняття пенсій, заробітних плат і 80 видів різного роду соціальних виплат, а також за списання і за реструктуризацію боргів перед іноземними кредиторами», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у «10 хвилинах».
 
 Він нагадав, що Уряд прийняв рішення про підвищення всіх соціальних стандартів майже для 12,5 мільйонів українських громадян і 80 різного роду соціальних виплат: «Збільшення зарплат, пенсій і інших соціальних виплат іде в середньому на 13%. Для висококваліфікованих працівників заробітна платня збільшиться навіть на 18%».
 
 Уряд, зазначив він, направив відповідні зміни до закону України про державний бюджет до Верховної Ради України.
 
«В четвер Парламент повинен проголосувати за п’ять законів, які змінюють державний бюджет, підвищують заробітну плату і пенсії так, як визначив Кабінет Міністрів України». Серед цих законів і той, який дозволяє реструктуризувати і списати борги України. Арсеній Яценюк нагадав, що Уряду вдалося списати близько 4 мільярдів доларів боргів, «які ми винні нашим приватним кредиторам, які не ми брали, але нам треба було вирішувати це питання»: «Нам вдалося реструктуризувати ці борги івідтермінувати виплату по сумі основного боргу ще на 4 роки».
 
 Після ухвалення цих законів Верховною Радою, повідомив Арсеній Яценюк, Уряд «або окремою відомістю доплатить до кінця поточного місяця додаткові суми для кожного пенсіонера, або при виплаті пенсії вже в жовтні здійснить додаткову доплату як за вересень, так і за жовтень».
 
 «Але для того, щоби отримати дозвіл на витрачання коштів, які Уряд вже закумулював, Парламент повинен проголосувати за ці закони, Президент їх підпише, і ми невідкладно дійдемо до кожного пенсіонера, до кожного вчителя, лікаря, працівника освіти, бюджетної сфери, до кожної багатодітної мами, до кожного громадянина країни, який отримає в середньому від 13 до 18% доплати до своїх пенсій, зарплат і соціальних стандартів», - підкреслив Глава Уряду.
 
«Гроші вже накопичені Урядом на рахунках в Державному казначействі», - додав Арсеній Яценюк.
«Сподіваюся, що весь Парламент в єдиному пориві проголосує за позицію Уряду щодо підняття пенсій, заробітних плат і 80 видів різного роду соціальних виплат, а також за списання і за реструктуризацію боргів перед іноземними кредиторами», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у «10 хвилинах».  Він нагадав, що Уряд прийняв рішення про підвищення всіх соціальних стандартів майже для 12,5 мільйонів українських громадян і 80 різного роду соціальних виплат: «Збільшення зарплат, пенсій і інших соціальних виплат іде в середньому на 13%. Для висококваліфікованих працівників заробітна платня збільшиться навіть на 18%».  Уряд, зазначив він, направив відповідні зміни до закону України про державний бюджет до Верховної Ради України. «В четвер Парламент повинен проголосувати за п’ять законів, які змінюють державний бюджет, підвищують заробітну плату і пенсії так, як визначив Кабінет Міністрів України». Серед цих законів і той, який дозволяє реструктуризувати і списати борги України. Арсеній Яценюк нагадав, що Уряду вдалося списати близько 4 мільярдів доларів боргів, «які ми винні нашим приватним кредиторам, які не ми брали, але нам треба було вирішувати це питання»: «Нам вдалося реструктуризувати ці борги івідтермінувати виплату по сумі основного боргу ще на 4 роки».  Після ухвалення цих законів Верховною Радою, повідомив Арсеній Яценюк, Уряд «або окремою відомістю доплатить до кінця поточного місяця додаткові суми для кожного пенсіонера, або при виплаті пенсії вже в жовтні здійснить додаткову доплату як за вересень, так і за жовтень».  «Але для того, щоби отримати дозвіл на витрачання коштів, які Уряд вже закумулював, Парламент повинен проголосувати за ці закони, Президент їх підпише, і ми невідкладно дійдемо до кожного пенсіонера, до кожного вчителя, лікаря, працівника освіти, бюджетної сфери, до кожної багатодітної мами, до кожного громадянина країни, який отримає в середньому від 13 до 18% доплати до своїх пенсій, зарплат і соціальних стандартів», - підкреслив Глава Уряду. «Гроші вже накопичені Урядом на рахунках в Державному казначействі», - додав Арсеній Яценюк.

НОВ�Н�