--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Кожен голова району посадою відповідає за своєчасний початок опалювального сезону

Підготовка до опалювального сезону  - одне першочергових завдань, що стоїть перед владою сьогодні. Через значне здорожчання природного газу, перехід на альтернативні види палива, комплексне запровадження енергоефективних технологій та заходів з енергозбереження на сьогодні є стратегічним завданням.
 
Тому голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський проводить особисті співбесіди з керівниками районів та міст обласного значення.
 
«Кожен голова району посадою відповідає за своєчасний початок опалювального сезону. Люди не повинні страждати від вашої несвоєчасної роботи», - наголосив Сергій Машковський.
 
Голова Попільнянської райдержадміністрації Роман Суботенко прозвітував, що школи, дитячі садки, лікарні та водопровідно-каналізаційне господарство району на 100% готові до роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року. Проте, житловий фонд до роботи готовий тільки на 80%.
У цьому  році заплановано перевести на альтернативні види палива п’ять котелень загальноосвітніх навчальних закладів: в селах Андрушки, Жовтневе, Макарівка, Миролюбівка, Романівка. На ці об’єкти виготовлено проектно-кошторисну документацію.
 
У районі прийнята  Програма підвищення енергоефективності Попільнянського району на 2015-2017 роки, заходами якої передбачено відшкодування відсоткових ставок по кредитах, що надані на термомодернізацію житла учасникам АТО, інвалідам І–ІІ групи, багатодітним сім’ям.
 
 У минулому році у селах Щорсівка та  Полісся Коростенського району фельдшерський  пункт та амбулаторія були  переведені з газового на альтернативне опалення. Обсяг орієнтовної економії  природного газу становитиме близько 30 тис гривень. Також замінено застарілі твердопаливні котли у Сушківській дільничній лікарні на більш сучасні та  енергозаощадливі.
 
У Коростенському районі 82% об’єктів житлового фонду готові до опалювального сезону, школи, дитячі садки, лікарні – на 100%.
 
Підготовка до опалювального сезону  - одне першочергових завдань, що стоїть перед владою сьогодні. Через значне здорожчання природного газу, перехід на альтернативні види палива, комплексне запровадження енергоефективних технологій та заходів з енергозбереження на сьогодні є стратегічним завданням. Тому голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський проводить особисті співбесіди з керівниками районів та міст обласного значення. «Кожен голова району посадою відповідає за своєчасний початок опалювального сезону. Люди не повинні страждати від вашої несвоєчасної роботи», - наголосив Сергій Машковський. Голова Попільнянської райдержадміністрації Роман Суботенко прозвітував, що школи, дитячі садки, лікарні та водопровідно-каналізаційне господарство району на 100% готові до роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року. Проте, житловий фонд до роботи готовий тільки на 80%.У цьому  році заплановано перевести на альтернативні види палива п’ять котелень загальноосвітніх навчальних закладів: в селах Андрушки, Жовтневе, Макарівка, Миролюбівка, Романівка. На ці об’єкти виготовлено проектно-кошторисну документацію. У районі прийнята  Програма підвищення енергоефективності Попільнянського району на 2015-2017 роки, заходами якої передбачено відшкодування відсоткових ставок по кредитах, що надані на термомодернізацію житла учасникам АТО, інвалідам І–ІІ групи, багатодітним сім’ям.  У минулому році у селах Щорсівка та  Полісся Коростенського району фельдшерський  пункт та амбулаторія були  переведені з газового на альтернативне опалення. Обсяг орієнтовної економії  природного газу становитиме близько 30 тис гривень. Також замінено застарілі твердопаливні котли у Сушківській дільничній лікарні на більш сучасні та  енергозаощадливі. У Коростенському районі 82% об’єктів житлового фонду готові до опалювального сезону, школи, дитячі садки, лікарні – на 100%. 

НОВ�Н�