--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Петро Порошенко: децентралізація - це наближення влади до людей

«Саме зараз ми маємо роз’яснити людям, що таке децентралізація. Кожен матиме змогу переконатися, що його не обдурюють, що децентралізація — це наближення влади до людей, передача значного фінансового ресурсу територіальним громадам», — такими словами Президент Петро Порошенко дав зрозуміти, що конституційні зміни мають відбутися до кінця цього року на виконання мінських домовленостей.
 
Під час інтерв’ю трьом національним телеканалам глава держави виокремив особливості місцевого самоврядування в деяких районах Донецької та Луганської областей, а також пояснив суть нового проекту Основного Закону цю статтю скасовує. «Більше немає у нас параду суверенітетів, окремих статусів. Замість цього в нас будуть особливості місцевого самоврядування для окремих районів Донецької і Луганської областей, які перебувають під окупацією», — пояснив він.
 
На думку Президента, збереження коаліції - інструмент збереження України: «Наша держава має достатньо сил, аби зупинити агресора у разі повномасштабного наступу. Якщо буде проведено фейкові вибори, якщо буде зірвано режим припинення вогню і буде організовано широкомасштабний наступ російських військ на українські території, це означатиме, що Росія відмовилася від тих зобов’язань, які вона взяла на себе, поставивши підпис російського президента під мінським процесом», — передає слова Президента його прес-служба.
 
Глава держави говорив про три варіанти розвитку подій: радикальний наступ Збройних сил, військове визволення територій і похід на Москву; зведення муру, здача частини територій (цей сценарій, за словами глави держави, можливий, але він «нікому й клаптика української землі не віддасть»). Але третій шлях — відновлення українського суверенітету, української влади на цих територіях, власне, суть мінських домовленостей, — глава держави вважає найприйнятнішим.
«Саме зараз ми маємо роз’яснити людям, що таке децентралізація. Кожен матиме змогу переконатися, що його не обдурюють, що децентралізація — це наближення влади до людей, передача значного фінансового ресурсу територіальним громадам», — такими словами Президент Петро Порошенко дав зрозуміти, що конституційні зміни мають відбутися до кінця цього року на виконання мінських домовленостей. Під час інтерв’ю трьом національним телеканалам глава держави виокремив особливості місцевого самоврядування в деяких районах Донецької та Луганської областей, а також пояснив суть нового проекту Основного Закону цю статтю скасовує. «Більше немає у нас параду суверенітетів, окремих статусів. Замість цього в нас будуть особливості місцевого самоврядування для окремих районів Донецької і Луганської областей, які перебувають під окупацією», — пояснив він. На думку Президента, збереження коаліції - інструмент збереження України: «Наша держава має достатньо сил, аби зупинити агресора у разі повномасштабного наступу. Якщо буде проведено фейкові вибори, якщо буде зірвано режим припинення вогню і буде організовано широкомасштабний наступ російських військ на українські території, це означатиме, що Росія відмовилася від тих зобов’язань, які вона взяла на себе, поставивши підпис російського президента під мінським процесом», — передає слова Президента його прес-служба. Глава держави говорив про три варіанти розвитку подій: радикальний наступ Збройних сил, військове визволення територій і похід на Москву; зведення муру, здача частини територій (цей сценарій, за словами глави держави, можливий, але він «нікому й клаптика української землі не віддасть»). Але третій шлях — відновлення українського суверенітету, української влади на цих територіях, власне, суть мінських домовленостей, — глава держави вважає найприйнятнішим.

НОВ�Н�