--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Павло Розенко: Оформлення субсидій - завдання номер один для місцевої влади

«Система субсидій буде ефективно працювати лише тоді, коли місцеві органи влади, на яких покладене завдання вчасно і в повному обсязі оформлювати субсидії, зрозуміють, що для них це сьогодні питання номер один”, - сказав під час розширеного засідання Кабінету Міністрів України за участю Президента України та Голови Верховної Ради України Міністр соціальної політики Павло Розенко.
 
«Станом на сьогодні понад 2 млн. 700 тис. українських родин вже скористалися новою системою субсидій. У цей час рік тому в системі субсидій перебувало лише 450 тис. родин. Тобто ефективність системи субсидій внаслідок проведення реформи вдалося підвищити більше ніж у 5 разів», - наголосив він.
 
Водночас, за словами Міністра, ситуація з оформленням субсидій по регіонах надзвичайно різна. «У Сумській, Кіровоградській, Житомирській, Вінницькій та Донецькій областях ситуація найкраща. Великі проблеми в Миколаївській, Чернівецькій, Закарпатській, Луганській та Одеській областях. Призначення тут на рівні 45% від наших прогнозів, а то і нижче», - повідомив очыльник Мінсоцполітики.
 
Павло Розенко вкотре звернувся до керівників ОДА з вимогою беззастережно виконувати завдання Уряду щодо оформлення субсидій.
«Система субсидій буде ефективно працювати лише тоді, коли місцеві органи влади, на яких покладене завдання вчасно і в повному обсязі оформлювати субсидії, зрозуміють, що для них це сьогодні питання номер один”, - сказав під час розширеного засідання Кабінету Міністрів України за участю Президента України та Голови Верховної Ради України Міністр соціальної політики Павло Розенко. «Станом на сьогодні понад 2 млн. 700 тис. українських родин вже скористалися новою системою субсидій. У цей час рік тому в системі субсидій перебувало лише 450 тис. родин. Тобто ефективність системи субсидій внаслідок проведення реформи вдалося підвищити більше ніж у 5 разів», - наголосив він. Водночас, за словами Міністра, ситуація з оформленням субсидій по регіонах надзвичайно різна. «У Сумській, Кіровоградській, Житомирській, Вінницькій та Донецькій областях ситуація найкраща. Великі проблеми в Миколаївській, Чернівецькій, Закарпатській, Луганській та Одеській областях. Призначення тут на рівні 45% від наших прогнозів, а то і нижче», - повідомив очыльник Мінсоцполітики. Павло Розенко вкотре звернувся до керівників ОДА з вимогою беззастережно виконувати завдання Уряду щодо оформлення субсидій.

НОВ�Н�