--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Уряд планує виділити 56 млн. грн. на доплати соцпрацівникам

Вчора, 8 вересня, на розширеному засіданні Уряду за участі Президента України Петра Порошенка та Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що Уряд пропонує виділити додатково 56 мільйонів гривень. З розумінням ставлячись до того, що на соціальних працівників, які задіяні в процесі оформлення субсидій, іде неймовірно велике навантаження.
 
Укрпошта, яка бере участь в процесі оформлення субсидій виділила 2 мільйони гривень на преміальний фонд для своїх працівників, які допомагають  оформляти субсидії.
 
Арсеній Яценюк нагадав, що у бюджеті для забезпечення субсидіями передбачено 24,5 мільярда гривень.
 
«Ми очікуємо, що ще мінімум 2 мільйони домогосподарств прийдуть оформляти субсидії», - підкреслив Глава Уряду і додав: «Ми напрацювали систему, яка дасть можливість скомпенсувати людям втрати».
 
Довідково.
У 2014 році субсидії отримували 450 тисяч домогосподарств, а в 2015 році – вже 2,7 мільйона.
Вчора, 8 вересня, на розширеному засіданні Уряду за участі Президента України Петра Порошенка та Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що Уряд пропонує виділити додатково 56 мільйонів гривень. З розумінням ставлячись до того, що на соціальних працівників, які задіяні в процесі оформлення субсидій, іде неймовірно велике навантаження. Укрпошта, яка бере участь в процесі оформлення субсидій виділила 2 мільйони гривень на преміальний фонд для своїх працівників, які допомагають  оформляти субсидії. Арсеній Яценюк нагадав, що у бюджеті для забезпечення субсидіями передбачено 24,5 мільярда гривень. «Ми очікуємо, що ще мінімум 2 мільйони домогосподарств прийдуть оформляти субсидії», - підкреслив Глава Уряду і додав: «Ми напрацювали систему, яка дасть можливість скомпенсувати людям втрати». Довідково.У 2014 році субсидії отримували 450 тисяч домогосподарств, а в 2015 році – вже 2,7 мільйона.

НОВ�Н�