--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Сергій Машковський без попередження перевірятиме райони

Зменшення споживання імпортованого газу та впровадження альтернативних видів палива – таке завдання ставить Президент України владі на місцях у контексті реалізації державної програми  з енергоефективності.
 
Сьогодні голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський провів співбесіди з керівниками Андрушівського, Баранівського, Бердичівського, Брусилівського районів. Тема розмови –  стан підготовки об’єктів господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року, розрахунки за спожиті енергоносії, переведення котелень на альтернативні види палива.
 
«Тенденція зростання цін на енергоресурси, подорожчання газу обумовлюють необхідність негайного впровадження заходів з енергозбереження. Перехід на альтернативні види палива – це шлях до забезпечення енергетичної безпеки як у Житомирській областіі, так і у державі в цілому. У нас одна ціль -  зекономити і кошти, і природній газ», - сказав Сергій Машковський.
 
Голова Андрушівської райдержадміністрації  Олександр Дудар прозвітував, що в районі 3 шкільні котельні переведено на альтернативні види палива. Заборгованості за газ у комунальних підприємств – немає.
 
У Бараніському районі працюючі підприємства не мають заборгованості за газопостачання. В 2015 році  встановлено твердопаливний котел на пілетах в котельні Баранівської міської ради (опалюється адмінбудівля та будинок культури), на що використано 335,0 тис.грн. з місцевого бюджету.
 
У Бердичівському районі 3 котельні вже переведено на альтернативні види палива, ще 3 буде переведено до кінця цього місяця.
 
Голова Брусилівської РДА Анатолій Шишовський  доповів, що всі об’єкти господарського комплексу області 100 % готові  до роботи в осінньо-зимовий період.  В районі відсутня заборгованість за спожиті енергоносії по всіх установах, організаціях бюджетної сфери.
 
«Я особисто без попередження виїжджатиму в райони та перевірятиму стан готовності житлового фонду та котелень до опалювального сезону», - зазначив керівник області.
 
Голова облдержадміністрації продовжить проводити співбесіди  з іншими керівниками районів.
 
Зменшення споживання імпортованого газу та впровадження альтернативних видів палива – таке завдання ставить Президент України владі на місцях у контексті реалізації державної програми  з енергоефективності. Сьогодні голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський провів співбесіди з керівниками Андрушівського, Баранівського, Бердичівського, Брусилівського районів. Тема розмови –  стан підготовки об’єктів господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року, розрахунки за спожиті енергоносії, переведення котелень на альтернативні види палива. «Тенденція зростання цін на енергоресурси, подорожчання газу обумовлюють необхідність негайного впровадження заходів з енергозбереження. Перехід на альтернативні види палива – це шлях до забезпечення енергетичної безпеки як у Житомирській областіі, так і у державі в цілому. У нас одна ціль -  зекономити і кошти, і природній газ», - сказав Сергій Машковський. Голова Андрушівської райдержадміністрації  Олександр Дудар прозвітував, що в районі 3 шкільні котельні переведено на альтернативні види палива. Заборгованості за газ у комунальних підприємств – немає. У Бараніському районі працюючі підприємства не мають заборгованості за газопостачання. В 2015 році  встановлено твердопаливний котел на пілетах в котельні Баранівської міської ради (опалюється адмінбудівля та будинок культури), на що використано 335,0 тис.грн. з місцевого бюджету. У Бердичівському районі 3 котельні вже переведено на альтернативні види палива, ще 3 буде переведено до кінця цього місяця. Голова Брусилівської РДА Анатолій Шишовський  доповів, що всі об’єкти господарського комплексу області 100 % готові  до роботи в осінньо-зимовий період.  В районі відсутня заборгованість за спожиті енергоносії по всіх установах, організаціях бюджетної сфери. «Я особисто без попередження виїжджатиму в райони та перевірятиму стан готовності житлового фонду та котелень до опалювального сезону», - зазначив керівник області. Голова облдержадміністрації продовжить проводити співбесіди  з іншими керівниками районів. 

НОВ�Н�