--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Субсидії дають можливість сплачувати за ЖКП за новими тарифами

Серед заходів, які спрямовані на посилення соціального захисту населення під час оплати ними житлово-комунальних послуг, головним механізмом забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення залишається Програма житлових субсидій.
 
Вона гарантує малозабезпеченим громадянам стабільність витрат на оплату житлово-комунальних послуг незалежно від зміни вартості послуг.
 
Для отримання субсидії малозабезпечені сім’ї, які не мають можливості сплачувати послуги в повному обсязі, можуть звернутися до органів соціального захисту населення.
 
Отримати субсидію дуже просто: подаються лише 2 документи (заява та декларація), документи можна надіслати поштою, зняті всі можливі обмеження, не потрібно вказувати розмір доходу (лише його вид), ніяких штрафів. Субсидія може бути більше 50% від рахунку за комунальні послуги, оскільки залежить саме від доходу сім’ї, а не від суми за ЖКП.
 
У Міністерстві регіонального розвитку наголошують на важливості оформлення субсидій у вересні поточного року.
 
Крім того, Управління економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону зазначає, що на сьогодні питання щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення не порушується.
 
Процес підвищення тарифів на ЖКП, а саме на послуги тепло-, водопостачання та водовідведення, нерозривно пов’язаний із підвищенням тарифів на енергоносії (газ та електроенергію). Тарифи на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для населення уже переглядалися уповноваженими органами у зв’язку з підвищенням з 1 квітня 2015 року тарифів на природний газ для підприємств теплокомуненерго в частині надання послуг населенню.
 
Крім того, Мінрегіон не приймає рішень про перегляд тарифів на житлово-комунальні послуги. Ці повноваження – виключна прерогатива Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та органів місцевого самоврядування. Лише ці уповноважені органи можуть приймати відповідні рішення.
 
Серед заходів, які спрямовані на посилення соціального захисту населення під час оплати ними житлово-комунальних послуг, головним механізмом забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення залишається Програма житлових субсидій. Вона гарантує малозабезпеченим громадянам стабільність витрат на оплату житлово-комунальних послуг незалежно від зміни вартості послуг. Для отримання субсидії малозабезпечені сім’ї, які не мають можливості сплачувати послуги в повному обсязі, можуть звернутися до органів соціального захисту населення. Отримати субсидію дуже просто: подаються лише 2 документи (заява та декларація), документи можна надіслати поштою, зняті всі можливі обмеження, не потрібно вказувати розмір доходу (лише його вид), ніяких штрафів. Субсидія може бути більше 50% від рахунку за комунальні послуги, оскільки залежить саме від доходу сім’ї, а не від суми за ЖКП. У Міністерстві регіонального розвитку наголошують на важливості оформлення субсидій у вересні поточного року. Крім того, Управління економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону зазначає, що на сьогодні питання щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення не порушується. Процес підвищення тарифів на ЖКП, а саме на послуги тепло-, водопостачання та водовідведення, нерозривно пов’язаний із підвищенням тарифів на енергоносії (газ та електроенергію). Тарифи на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для населення уже переглядалися уповноваженими органами у зв’язку з підвищенням з 1 квітня 2015 року тарифів на природний газ для підприємств теплокомуненерго в частині надання послуг населенню. Крім того, Мінрегіон не приймає рішень про перегляд тарифів на житлово-комунальні послуги. Ці повноваження – виключна прерогатива Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та органів місцевого самоврядування. Лише ці уповноважені органи можуть приймати відповідні рішення. 

НОВ�Н�