--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Увага! Інтернет-шахрайство

25.08.2015 року до чергової частини Романівського РВ УМВС України у Житомирській області надійшла заява від гр. Ю. 1977 р.н., жителя с. Дертка, Романівського району, не судимий, працює монтером Шепетівської дистанції колій ПЧ-18, про те, що 05.08.2015 року він у мережі «Інтернет» знайшов сайт з продажу бувших у використанні тракторних коліс. Гр.Ю. зателефонував за вказаними номерами. Невідома особа,  увійшовши в довіру  гр.Ю., повідомила йому, що для продажу коліс необхідна попередня оплата, після отримання якої по мережі доставки «Нова Пошта» заявник отримає 2 тракторних колеса.

05.08.2015 року на рахунок, який був вказаний в Інтернет сайті, через Ощадбанк України  заявник перерахував 2 тисячі гривень.

Не отримавши колеса на даний час та втративши 2 тисячі гривень, гр. Ю. зрозумів, що його ошукали та надіслав письмову заяву до Романівського РВ УМВС України у Житомирській області.  

В діях невстановленої особи вбачаються ознаки складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України – карається штрафом до п’ятидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

          Як пояснив т.в.о. начальника Романівського райвідділу міліції Микола Більський – правоохоронцями вживаються всі необхідні заходи для встановлення винних осіб, але, разом з тим, застерігає жителів району не поспішати перераховувати кошти за товар, який  ще не отримали, так як даний випадок не поодинокий. Поряд з інтернет-шахрайством в районі розповсюджене й телефонне шахрайство.

Отже! Шановні громадяни! Будьте обережні та розсудливі. Перевіряйте інформацію, яка надходить від невідомих осіб. 

Романівський РВ УМВС України

у Житомирській області

НОВ�Н�