--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Єдина!Незалежна!Неподільна!

Єдина! Незалежна! Неподільна! 

Велелюдне та яскраве дійство, яке віншувало День проголошення Незалежності України та об’єднало жителів і гостей Романівського району, проходило 21 серпня 2015 року в смт.Романів під назвою «Єдина, незалежна, неподільна».

Саме у цей день зібралися керівництво району, громадськість селища Романів, представники сільських і селищних рад  на площі Єдності, щоб усім разом відзначити День Державного Прапора України та День незалежності України.

Приємно відмітити, що до святкувань приєдналася делегація з Республіки Польща, яку очолили староста Кольбушовського повіту Юзеф Кардишь і голова Кольбушовської повітової ради Мечислав Бурек.

Підняттям Державного Прапора України відкрили свято голова Романівської районної державної адміністрації Капінус О.Г. та заступник голови Романівської районної ради Ходюк В.І., які звернулися до присутніх на площі Єдності жителів та гостей селища з вітальними словами з нагоди  національного свята України.

За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток і соціальну сферу району та з нагоди 24-ї річниці незалежності України занесено на районну Дошку пошани «Гордість Романівщини»  колективи:

- товариства з обмеженою відповідальністю «ВІВАД-09» – генеральний директор Ходак Ігор Євгенович;

- товариства з обмеженою відповідальністю «Граніт» – директор Урсу Анатолій Петрович;

- приватного підприємця Дубеля Віктора Петровича;

- товариства з обмеженою відповідальністю «Полонне Агро» - генеральний директор Поляков Євген Вікторович;

- Вільшанського дошкільного навчального закладу «Лісова пісня» - завідуюча Грабовець Надія Григорівна;

- Романівської гімназії – директор Войтюк Олександр Петрович;

- поліклінічного відділення Романівської центральної районної лікарні – завідуюча Остапенко Тамара Олексіївна;

- Миропільської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської районної ради» - завідувач Русаловський Володимир Леонідович;

- народного аматорського хору Романівського районного будинку культури «Для душі» - художній керівник Ряба Ганна Федорівна;

- комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівського району – директор Власюк Володимир Петрович;

- учасників бойових дій антитерористичної операції Романівського району  - голова відокремленного підрозділу обласної спілки учасників антитерористичної операції «Схід» у Романівському районі Багінський Віталій Альфредович;

- збірної команди Романівського району з легкої атлетики – тренер-викладач Сушицький Анатолій Цезарович.

Представникам цих колективів вручено відповідні грамоти.

Особливою  сторінкою свята було вшанування  всіх хто боровся і на даний час веде боротьбу на сході країни за незалежність нашої України. Щирими оплесками жителі та гості селища Романів зустріли жінку-воїна,  учасника антитерористичної операції - Житомирець Тетяну, яка розповіла про будні учасників антитерористичної операції та привітала всіх присутніх з Днем незалежності України.

      Окрасою свята став конкурс «Романівський пиріг». Свіжа, духмяна випічка прикрасила столи, які з любов’ю підготували громади   сільських та селищних рад району, у багатьох випадках не без допомоги сільськогосподарських підприємств. Адже облаштовані в українському стилі  міні-будиночки чи гостинні українські подвір’я кликали людей скуштувати не тільки смачні пироги, а й м’ясну  та молочну продукцію.

Справжні витвори мистецтва із тіста - пироги великі і малі, з різною начинкою  та різні за формою  смакували  усім присутнім.

Великий пиріг, як символ добра, достатку, єдності, виготовлений романівською майстринею Акінчиць Г.В., очільники району розділили між усіма учасниками  свята.

З об’єктивної подачі журі, перше місце у конкурсі «Романівський пиріг»  присуджено Врублівській сільській раді, друге місце - Романівській селищній раді, а третє - Червонохатківській сільській раді. Керівникам названих сільських та селищної рад  вручили подарунки від райдержадміністрації, які за спільним рішенням переможців були передані в зону проведення антитерористичної операції.

Музично-хореографічну композицію, присвячену 24-й річниці незалежності України, представив районний Будинок культури. Усім присутнім дарували свої пісні народний ансамбль «Сузір’я», Т. Смолінська,  В. Березовський, тріо «Россава», народний хор «Для Душі», дитячий ансамбль «Пролісок».

 

 

 

 

Лободзінська А.Ф.,

завідувач сектора культури

райдержадміністрації

НОВ�Н�