23 серпня - День Державного Прапора України :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

23 серпня - День Державного Прапора України

Шановні жителі Романівського району!

Від щирого серця вітаємо вас із Днем Державного Прапора України!

З того часу, як над нашою країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А  Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє. Мить, коли піднімається Прапор України і звучить Державний Гімн, сповнюється гордістю за рідну країну, за український народ.

Тож нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Бажаємо вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров’я, добробуту і щастя кожній родині.

Зі святом вас!

 

З повагою 

Голова районної державної                           Заступник голови

адміністрації                                                 районної ради

          О.Г.Капінус                                                                 В.І.Ходюк

НОВ�Н�