--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

В Україні працює Національна дитяча "гаряча" лінія

В Україні працює Національна дитяча «гаряча» лінія

На базі міжнародного жіночого правозахисного центру

«ЛаСтрада -Україна» функціонує Національна дитяча «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації. За номером

 0 800 500 225 

 та коротким номером для дзвінків з мобільних телефонів

772 

кожен охочий може отримати безкоштовну інформаційну, правову або психологічну консультацію. 

  У дітей часто виникають запитання, на які вони не можуть знайти відповіді самостійно, напряму звернутися до дорослих‒батьків чи вчителів‒ часом соромляться, не довіряють, бояться покарання, а іноді просто не мають такої можливості. Сьогодні в Україні здійснено важливий крок до того, аби діти не залишалися наодинці зі своїми проблемами, а могли поділитися наболілим і отримати кваліфіковану допомогу.

       Дитяча «гаряча» телефонна лінія розпочала свою роботу 1 січня 2013 року. Тут маленькі Українці можуть знайти підтримку та пораду стосовно своїх проблем, якими їм ні з ким поділитися. На «гарячу» лінію можуть звертатися не лише діти, але й дорослі‒ батьки, вихователі, вчителі – для консультування з питань порушення прав дітей.

Дзвінки на лінію безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так із мобільних усіх українських операторів.

На національній дитячій «гарячій» лінії Центру «ЛаСтрада - Україна» консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники. Коло питань, з яких вже надають консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних останніми роками запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на «гарячій» лінії, - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, булінг.

 

                                                                                               Служба у справах дітей райдержадміністрації

НОВ�Н�