Розпорядження голови ОДА: що буде обмежено при 5 класі пожежної небезпеки :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Розпорядження голови ОДА: що буде обмежено при 5 класі пожежної небезпеки

Розпорядження голови облдержадміністрації:
що буде обмежено при 5 класі пожежної небезпеки

Житомирщина продовжує проведення заходів щодо запобігання виникненню пожеж. Відповідне розпорядження підписав сьогодні, 13 серпня, голова облдержадміністрації Сергій Машковський.

З метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах області і мінімізації їх наслідків, забезпечення протидії пожежам у природніх екосистемах керівник Житомирщини розпорядився посилити заходи безпеки.

 

Зокрема, розпорядженням голови ОДА при встановленні в лісах області 5-го класу пожежної небезпеки рекомендовано заборонити відвідування лісів населенням та в'їзд до них транспортних засобів, крім транзитних шляхів.

До 31 серпня рекомендовано призупинити сезон полювання на пернату дичину.

З метою охорони державного мисливського фонду від порушників правил полювання та дотримання пожежної безпеки у лісових насадженнях державною екологічною інспекцією, УДСУ з надзвичайних ситуацій, обласним управлінням лісового та мисливського господарств із залученням працівників УМВС України в Житомирській області проводитимуться рейди.

Місцеві органи виконавчої влади, за розпорядженням Сергія Машковського, мають вжити всіх заходів задля забезпечення пожежної безпеки в лісах.

НОВ�Н�