--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Контрактна служба - це та ж сама робота у військових частинах

Контрактна служба – це та ж сама  робота у військових частинах

 

Людина, яка йде служити у військову частину за контрактом, виконує зрозумілі для себе завдання. Слюсар, наприклад, лагодить техніку для Збройних Сил України. Кожен фахівець допомагає військовим у свій спосіб. До речі, війську потрібні не лише технічні працівники, а й діловоди та психологи. У нас сьогодні велика кількість незайнятого населення, є вакантні місця у військових частинах.

Військовозобов'язані, які ідуть на контрактну службу у Збройні Сили України, отримують заробітну плату від 2,5 тисяч гривень солдату, від 4 тисяч – офіцерові. Передбачено й одноразову виплату для солдатів та офіцерів: 10 - 12 тисяч гривень. Також контрактник повністю забезпечений харчуванням, одягом, матеріалами та засобами, потрібними йому для роботи. Тривалість робочого дня  – вісім годин, субота і неділя – вихідні дні. Крім того, людина сама вибирає місце праці.

Ті, хто виявить бажання захищати Україну на передовій, держава гарантує особливі пільги. Це і вислуга років: день за три, і кар'єра: військові можуть отримати позачергові звання. Окрім того, учасник бойових дій одержить соціальний пакет: 75 відсотків знижки за комунальні послуги, щорічне безкоштовне санаторно-курортне лікування, оздоровлення дітей за державний кошт.

Контракти є довгострокові і короткострокові. Короткостроковий контракт укладають до наказу про демобілізацію, довгостроковий – регламентується часовими рамками. Це від 3-ох і до 5 років. Та будь-який контракт можна розірвати у зв'язку з сімейними обставинами.   

Інформацію щодо служби за контрактом у Збройних Силах України  кожна людина може отримати у центрі зайнятості, військкоматі чи безпосередньо у військовій частині.

 

Майор Томчевський А.Л.,

т.в.о.військового комісара

Романівського РВК 

НОВ�Н�