--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Щодо мобілізації у Романівському районі

Про хід проведення шостої хвилі мобілізації у Романівському районі

Завершується шоста хвиля часткової мобілізації в Україні.

Незважаючи на те, що у Романівському районі проведено великий обсяг робіт з оповіщення, уточнення військово-облікових даних, проведення медичних оглядів для визначення ступеня придатності до військової служби, врученню повісток, район  станом на 13.08.2015 року завдання щодо шостої хвилі часткової мобілізації не виконав.

Слід зазначити, що район, завдяки патріотизму романівчан, високій мотивації до виконання свого конституційного обов’язку по захисту суверенітету, цілісності та незалежності нашої держави попередні п’ять хвиль мобілізації виконував повністю, якісно і у визначені терміни.

На передовій вже рік перебувають наші земляки, які були призвані у липні-серпні 2014 року, та очікують на демобілізацію. Тож виникла гостра необхідність в мобілізації громадян Романівського району для проведення ротації військ.

Основною причиною не виконання завдань з призову за мобілізацією є відсутність військовозобов’язаних за місцем реєстрації.

Планові показники району доводяться в залежності від кількості військовозобов’язаних, які перебувають на обліку у Баранівсько-Романівському ОРВК. Зрозуміло, що певна частина осіб може бути не придатною до військової служби за станом здоров’я чи мати підстави для відстрочки від призову (3 і більше дітей, здійснення догляду за інвалідом тощо), але вони не з’являються та не надають можливості Баранівсько-Романівському ОРВК уточнити  військово-облікові дані.

У районі на 25 осіб, які категорично відмовляються отримувати повістки та з’являтися до Баранівсько-Романівського ОРВК, органами місцевого самоврядування складено відповідні протоколи. Дані особи будуть притягненні до адміністративної відповідальності.

За ухиляння від мобілізації двом особам згідно з вироком Романівського районного суду призначено покарання за ст.336 КК України із застосуванням ст.63 КК України у виді позбавлення волі строком на 2 роки.

Ще одну особу подано у розшук.

З метою продовження відновлення та покращення стану військового обліку у районі проводитимуться заходи з оповіщення військовозобов’язаних для уточнення військово-облікових даних та медичні огляди.

У разі неявки військовозобов’язаних за викликом у військкомат документи направлятимуться у правоохоронні органи. Жоден військовозобов’язаний чи керівник, який перешкоджатиме проведенню часткової мобілізації у районі, не залишиться поза увагою, а буде притягнутий до відповідальності згідно з вимогами чинного законодавства.

 

Пушненко С.В.,

головний спеціаліст мобілізаційної

та режимно-секретної роботи апарату

райдержадміністрації

НОВ�Н�