--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулася нарада з питань пожежної безпеки

У районі необхідно посилити пожежну безпеку

Сьогодні, 11 серпня 2015 року, у великій залі засідань Романівської райдержадміністрації відбулася нарада за участю сільських і селищних голів, керівників підприємств, установ і організацій району.

  Голова Романівської районної державної адміністрації Капінус О.Г. поставив завдання посилити пожежну безпеку на сільгосппідприємствах під час збирання, переробки і зберігання врожаю 2015 року.

«Погодна ситуація досить складна. Температура повітря висока, а дощів практично немає. У зв’язку зі спекою зріс рівень пожежної безпеки. Кожен керівник сільськогосподарського підприємства особисто відповідає за забезпечення належного рівня пожежної безпеки зернозбиральної техніки, об’єктів зберігання та переробки сільгосппродукції»,- сказав Олексій Григорович.

Крім цього, голова райдержадміністрації закликав зберегти існуючі та створити нові підрозділи місцевої пожежної охорони, що дозволить вчасно гасити осередки пожеж.

Про стан пожеж в районі та їх наслідки доповів Степанов А.А., головний інспектор сектору Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області. Зокрема, він сказав, що станом на 01.08.2015 року на території Романівського району виникло 59 пожеж, найбільше – на території Миропільської селищної ради (16). Збільшилася кількість пожеж і на території Романівської і Биківської селищних, Врублівської,  Ясногородської та Малокозарської сільських рад.

Внаслідок виникнення пожежі у приватному будинку у цьому році загинула одна людина.

Серед причин виникнення пожеж перше місце займає необережне поводження з вогнем (41), коротке замикання електропроводки (8), дитячі пустощі з вогнем (6), а також необережність під час паління (1), несправність газового обладнання (1), підпал (1), інші (2).

Внаслідок пожеж завдано матеріальних збитків: прямих на суму 2264,4 тис. грн., побічних - на суму 2054,7 тис. грн.

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�