--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Щодо роботи з оптимізації мережі загальноосвітніх закладів району

Щодо роботи з оптимізації мережі загальноосвітніх закладів району

«Реорганізація та закриття шкіл у сільській місцевості – це проблема, яка постійно перебуває на наших вустах, – сказав  Олексій Григорович Капінус, голова Романівської райдержадміністрації. – Зрозуміло, що це – болюче питання, і воно випливає із демографічної ситуації, має багато інших об’єктивних причин».

24 липня 2015 року розпорядженням голови райдержадміністрації №167 створено робочу групу з питань підготовки пропозицій щодо оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів Романівського району.

Згідно з розпорядженням робочій групі необхідно до 28 липня проаналізувати фінансове забезпечення загальноосвітніх закладів району, а до 31 липня 2015 року підготувати обґрунтовані підстави щодо можливої реорганізації або ліквідації окремих загальноосвітніх закладів району.

27 липня цього року відбулося перше засідання робочої групи, на якому начальником управління фінансів райдержадміністрації Горобець Н.А. та головним економістом відділу освіти райдержадміністрації Ніколаєвою Т.К. ретельно проаналізовано фінансове забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів району, наповнюваність класів у них.

Робоча група за результатами засідання вирішила на наступне засідання запросити окремих керівників загальноосвітніх навчальних закладів у зв’язку з можливою їх оптимізацією.

29 липня пройшло друге засідання робочої групи, на якій з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів, яких стосуватиметься оптимізація, обговорено послідовність їхніх дій під час даної процедури.

За наслідками проведеної роботи, робочою групою вирішено до 05 серпня 2015 року подати пропозиції щодо оптимізації мережі загальноосвітніх закладів району на розгляд постійних комісій Романівської районної ради з подальшим винесенням їх на розгляд сесії районної ради.

НОВ�Н�