--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Знову роглянуто заяви та розподілено благодійні кошти

Знову розглянуто заяви та розподілено благодійні кошти

30 липня 2015 року відбулося засідання районної комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням фінансової, матеріальної та іншої допомоги військовозобов’язаним, призваним з району на військову службу під час мобілізації, та членам їх сімей, яке провела Мілінчук А.А., заступник голови Романівської райдержадміністрації.

На засіданні комісії розглянуто 2 питання, зокрема, щодо наявності коштів для надання фінансової допомоги військовозобов’язаним, призваним з району на військову службу під час мобілізації, та членам їх сімей станом на звітну дату (Пославська Т.П., координатор надання волонтерської допомоги учасникам АТО у Романівському районі), яка повідомила, що станом на звітну дату у благодійному фонді є 5042,00 грн., які залишилися після розподілу коштів 10 липня ц.р., та про розгляд заяв учасників АТО та членів їх сімей.

Як не прикро це констатувати, але з 10 липня по 30 липня 2015 року кошти до благодійного фонду не надходили. Не відреагували на звернення керівництва району, волонтерів щодо надання благодійної допомоги та наповнення благодійного фонду керівники підприємств, установ і організацій району та приватні підприємці, які були запрошені на тематичну розширену нараду, що відбулася 14.07.15 р.   

Слід зазначити, що з моменту останнього засідання, яке відбулося 10.07.2015 року, надійшло 7 заяв.

Сьогодні, 30.07.2015 року розподілено 5,8 тис. грн., в тому числі 3,8 тис. грн. з благодійних коштів, які надійшли від громадян, підприємств, установ і організацій та 2 тис. з тих, що передбачені на реалізацію районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік.

Районна комісія висловлює слова подяки всім, хто приєднався до здачі коштів для надання благодійної допомоги нашим землякам - учасникам антитерористичної операції.

Пам’ятаймо, добрі справи завжди повертаються до нас добром!

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�