Безпека руху на автодорогах :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Безпека руху на автодорогах

Безпека руху на автодорогах

У зв’язку з проведенням комплексу сільськогосподарських робіт на автомобільних дорогах загального користування області спостерігається інтенсивний рух великогабаритної сільгосптехніки, який має здійснюватися за спеціальними правилами.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2001 року №30

(із змінами) рух транспортних засобів з вантажем або без нього, розміри яких перевищують за шириною 2,6 м, за висотою від поверхні дороги - 4 м, за довжиною - 22 м, фактична маса понад 38 т здійснюється тільки за спеціальним дозволом, який видається Державтоінспекцією на підставі попереднього погодження власника автодороги.

У більшості випадків дані вимоги керівниками сільськогосподарських підприємств грубо ігноруються, що ставить під загрозу життя учасників дорожнього руху.

На підставі вище викладеного та з метою запобігання надзвичайних подій в подальшому керівникам агроформувань району необхідно вжити невідкладних заходів щодо безперешкодного переміщення в супроводі  Державтоінспекції  великогабаритної сільськогосподарської техніки до місця збирання врожаю. 

НОВ�Н�