--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про участь у вебінарі

Про участь у вебінарі

Романівська центральна районна бібліотека для дорослих,як учасник програми «Бібліоміст» долучилась 23 липня 2015 року до проведення вебінару «Децентралізація: обговорення реформ з урядовцями та представниками громад».

Понад  250  громад з усієї країни взяли участь у події, підключившись до онлайн – трансляції з місцевих бібліотек. Питання приймались і від онлайн – аудиторії.

В обговоренні взяли участь заступник Міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, директор місії АМР США в Україні Джед Бартон та виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик.

Що таке децентраплізація? Які реформи вкрай необхідні і будуть проведені в Україні? Чим саме відрізняється децентралізація від федералізації?  Ці та багато інших питань обговорювались під час проведення вебінару.

Виступаючі також наголосили  про важливу роль бібліотек, як осередків знань, культури, освіченості , розповсюджувачів додаткових знань по питаннях децентралізації.

Лободзінська А.Ф.,

завідувач сектора культури

райдержадміністрації

НОВ�Н�