--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романівській ЦРЛ відкрито копі-майстерню

У Романівській ЦРЛ відкрито копі-майстерню

22 липня 2015 року Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації, прийняв участь у відкритті пілотної копі-майстерні в приміщенні Романівської ЦРЛ в рамках реалізації проекту «Впровадження соціального підприємництва в Житомирській області» за сприяння компанії «Монсанто Україна».

Отже, у 2014 році компанія «Монсанто Україна» оголосила результати першого конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього». На підтримку ініціатив сільських громад було виділено  близько 1 мільйона гривень. П’ять соціальних проектів, що перемогли у конкурсі, реалізуються  у Вінницькій, Житомирській, Львівській, Харківській та Черкаській областях і спрямовані на допомогу людям з особливими потребами.  

У Житомирській області грант отримала Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я», керівником якої є Ковалюк Неля Дмитрівна, депутат Житомирської міської ради,  для реалізації проекту «Впровадження соціального підприємництва в Житомирській області».  

Цей проект спрямований  на розвиток соціального підприємництва серед людей з інвалідністю та створення робочих місць для людей з інвалідністю.

За ініціативи Гаврилюка Олександра Івановича, голови районної громадської організації інвалідів «Глорія» при підтримці голови Романівської райдержадміністрації Капінуса О.Г., керівництва Романівської районної ради, а також за сприяння депутата обласної ради Сич Н.О. на базі Романівської центральної районної лікарні відкрито копі-майстерню, в якій працюватиме людина з інвалідністю.

Слід зазначити, що для забезпечення роботи копі-майстерні за рахунок коштів проекту «Впровадження соціального підприємництва в Житомирській області» придбано: ноутбук, ксерокопіювальна машина, ламінотор, біндер-машинка.

До відкриття цієї копі-майстерні долучилися депутат обласної ради Сич Н.О. (виділила кошти в сумі 15 тис.грн. з фонду депутата обласної ради), ТОВ «ВІВАД-09», Печанівське СТОВ, ТОВ «Нібулон», ДП Лісгосп АПК, які надали спонсорську допомогу в сумі 20 тис. грн.

Депутати Романівської районної ради прийняли рішення щодо розміру орендної плати за приміщення, в якому розташована копі-майстерня, в сумі 1 гривня в рік.

Капінус О.Г. відмітив, що відкриття цієї копі-майстерні є результатом спільних зусиль, проте саме Гаврилюк О.І. є тією особистістю, якій не байдужі життя і проблеми людей з інвалідністю, яка займає активну життєву позицію і спонукає до активних дій керівництво району.

 

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�