Капінус О.Г. дав доручення керівникам галузі освіти району :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Капінус О.Г. дав доручення керівникам галузі освіти району

Капінус О.Г. дав доручення керівникам галузі освіти району

17 липня цього року  Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації, дав доручення керівникам відділу освіти райдержадміністрації та загальноосвітніх шкільних і дошкільних навчальних закладів вжити заходів з метою здешевлення харчування учнів району.

Слід зауважити, що дане питання перебуває на особистому контролі Олексія Григоровича постійно. З самого початку роботи на посаді голови Романівської райдержадміністрації  Капінус О.Г. визначив його одним з пріоритетних.

В районі вже проведена відповідна робота щодо закупки м’яса та молока місцевих виробників для забезпечення харчування дітей загальноосвітніх шкільних та дошкільних закладів і це дало можливість не тільки його здешевити, але й покращити: адже не потрібно переплачувати перекупникам.  

Поставлено чіткі завдання щодо визначення потреби у крупах, борошні та м’ясі, наявності холодильного обладнання в кожному освітньо-навчальному закладі району, заготівлі яблук і сухофруктів тощо.

Прес-служба

райдержадміністрації

НОВ�Н�