--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

20 липня 2015 року відбулося чергове засідання оперативного штабу

Сьогодні, 20 липня 2015 року, відбулося засідання оперативного штабу для вжиття заходів  із запобігання терористичним проявам та виникнення інших надзвичайних  ситуацій на території району.

Члени штабу прозвітували Капінусу О.Г., голові штабу, голові Романівської районної державної адміністрації,  про стан роботи щодо запобігання терористичним проявам та виникнення інших надзвичайних ситуацій на об’єктах транспортної та критичної інфраструктури, об’єктах охорони здоров’я,освіти, в адміністративних приміщеннях, місцях масового перебування людей.

Станом на звітну дату надзвичайних ситуацій в районі не виникало, випадків вчинення терористичних акцій не зареєстровано.

Районна державна адміністрація нагадує телефон «гарячої  лінії» (04146) 2-12-30 для повідомлень у випадку виникнення надзвичайних ситуацій або підозрі про їх виникнення, а також при підозрі про вчинення терористичних актів.

Романівський РВ УМВС України у Житомирській області повідомив, що вживаються відповідні заходи щодо забезпечення законності та правопорядку, додержання прав і свобод громадян на території району. Забезпечується реагування правоохоронних органів на звернення громадян.

Слід відзначити, що при Романівському РВ УМВС України у Житомирській області також діє телефонна «гаряча лінія» 101 та (04146) 2-17-03  для повідомлень про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації, скоєння правопорушень.

 

Прес-служба

райдержадміністрації

НОВ�Н�