Внесено зміни до порядку надання пільг окремим категоріям громадян :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Внесено зміни до порядку надання пільг окремим категоріям громадян

Внесено зміни до порядку надання пільг окремим категоріям громадян

Постановою КМУ від 26.06.2015 №446 деталізовано період обробки інформації, яка дає право на пільги окремим категоріям громадян, у 2015 році. Так, управління праці та соціального захисту райдержадміністрації визначає середньомісячний сукупний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не пізніше вересня 2015 року, у подальшому – протягом десяти днів з дня отримання такої інформації.

У разі, якщо середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, пільговик має право на отримання пільги у разі визначення права у липні-серпні 2015 року – протягом шести місяців, починаючи з липня 2015 року.

У разі, якщо середньомісячний дохід пільговика в розрахунку на одну особу перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації письмово інформують пільговика про те, що вони не мають права на отримання пільг і можуть звернутися  за житловою субсидією.

Текст постанови КМУ від 26.06.2015 №446. Детальніше...

НОВ�Н�