--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова райдержадміністрації Капінус О.Г. провів робочу нараду

13 липня 2015 року відбулася нарада при голові Романівської райдержадміністрації

Капінус Олексій Григорович заслухав звіти керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, які забезпечують належне функціонування селища Романів та району в цілому, зокрема, Романівського РЕМ (Пугач О.В.), КП «Сервіс»(Кусковський П.М.), Романівської дільниці газового господарства Чуднівського УЕГГ (Кіндрук Ю.В.),станційно-лінійної дільниці №3 районного центру телекомунікацій №212 (Олійник Б.В.), а також начальника РС ДСНС України у Житомирській області Хотяна Б.І. та начальника РВ УМВС України у Житомирській області Підгаєцького В.О.

Слід зазначити, що протягом звітного періоду надзвичайних ситуацій в районі не виникало, забезпечено електропостачання, водопостачання та водовідведення, постачання природного газу для населення.

Пушненко С.В., головний спеціаліст з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації доповіла про хід шостої хвилі мобілізації в районі.

Станом на 13.07.2015 року всього демобілізовано 68 та повернулись у район 63 військовослужбовці, які приймали участь у зоні проведення антитерористичної операції, з них 33 військовослужбовці вже отримали посвідчення учасника бойових дій.     

На нараді голова райдержадміністрації Капінус О.Г. зобов’язав керівників відповідних структур активізувати роботу щодо облаштування рекреаційної зони в парку, зокрема, облаштування пішохідних доріжок, встановлення лавок. «Ми маємо зробити все можливе для того, щоб жителі Романова та його гості мали можливість подихати свіжим повітрям, мали місце відпочинку»,- наголосив Олексій Григорович.

Крім цього, поставлено завдання щодо налаштування якісного перевезення пасажирів до сіл Вільха, Гордіївка, Колодяжно; проведення ремонтних робіт у музеях ім.М.Марцун і районному краєзнавчому; забезпечення готовності ФАПів району до роботи в осінньо-зимовий період.

НОВ�Н�