--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулося засідання Форуму Місцевого Розвитку Романівського району

Відбулося І засідання Форуму Місцевого Розвитку Романівського району

09 липня 2015 року у Романові в рамках реалізації спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» відбулося І засідання Форуму Місцевого Розвитку Романівського району.

Метою засідання стало забезпечення соціального, економічного та екологічного розвитку шляхом спільного з місцевими громадами планування та прийняття рішень через більш ефективне призначення фінансових ресурсів, сприяння у децентралізації процесу планування та демократичного врядування на регіональному рівні.

Засідання проходило за участі Капінуса О.Г., голови Романівської райдержадміністрації, Ходюка В.І., заступника голови Романівської районної ради, Федорука Георгія, координатора Житомирського обласного підрозділу впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ», а також сільських голів і керівників громадських організацій, відібраних для участі у Проекті, населених пунктів.

  Контактними особами, які забезпечують координацію роботи щодо ефективного впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» в районі від Романівської райдержадміністрації та районної ради визначено Горбатюк Н.В. та Мошонець В.Ф.

Відповідно до Угоди про партнерство між Програмою Розвитку Організації Об’єднаних Націй, Романівською районною державною адміністрацією та Романівською районною радою від 24 листопада 2014 року, спільно із координатором Житомирського обласного ресурсного центру громад уже проведено районний семінар, чотири семінари у відібраних сільських радах, перші діалоги з громадами, які впроваджуватимуть свої ініціативи, три семінари-тренінги із активами громадських організацій, представниками органів державної влади та місцевого самоврядування.

  Згідно з Положенням про форум місцевого розвитку, затвердженого спільним розпорядженням голови Романівської районної державної адміністрації та голови Романівської районної ради від 26.05.2015р. №15/с «Про створення Форуму Місцевого Розвитку Романівського району», основними функціями якого є координування впровадження проекту на районному рівні, узгодження планів громад, місцевостей з планом розвитку району, обговорення   та вирішення питань, що виникають під час впровадження Проекту заслухано інформації керівників організацій громад про плани розвитку громад, про роботу, проведену в рамках реалізації даного проекту .

Форум відмітив, що громади активні, а проблеми, обрані громадами для співфінансування районною владою, Проектом та його партнерами, є першочерговими для вирішення.

Нагадаємо, що в рамках реалізації проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» в районі буде проведено:

-  енергозберігаючі заходи у Булдичівській загальноосвітній школі. Капітальний ремонт по заміні вікон на металопластикові;

- енергозберігаючі заходи у Карвинівській загальноосвітній школі. Капітальний ремонт по заміні вікон на металопластикові;

- покращення надання медичних послуг у ФАПі села Колодяжно. Капітальний ремонт приміщення.

За результатами проведення І засідання Форуму Місцевого розвитку Романівського району прийнято резолюцію, в якій рекомендовано здійснити ряд заходів для реалізації Проекту.                                                                   

Прес-служба райдержадміністрації 

НОВ�Н�